مرگ بر آمریکا پاسخ ملت ما به تهدیدهای امریکا / سوریه خط مقدم مبارزه با استکبار است
+ پ -
مرگ بر آمریکا پاسخ ملت ما به تهدیدهای امریکا / سوریه خط مقدم مبارزه با استکبار است

مدیر گروه فرهنگی هنری فدک اظهار کرد: پاسخ ما به تهدید امریکا همانند گذشته شعار مرگ بر امریکا است و تازمانی که زنده ایم و انقلاب اسلامی منش امام و رهبری ادامه دارد مقابل امریکا خواهیم ایستاد و مرگ بر امریکا را سر می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عبد المجید سهرابی، مدیر گروه فرهنگی هنری فدک در گفتگو با خبرنگار سیاسی پیارم با اشاره به شرط امریکا در مذاکرات هسته ای و بازدید از مراکز نظامی کشور گفت: رهبر انقلاب یک سری خط قرمز هایی دارد که عبور کردن از این خط قرمزها امکان پذیر نیست و عده ای انتظار داشتند که دولت  از این خط قرمز ها عبور کند لذا امریکا اگر بخواهد ارتباطی با ما داشته باشد باید در رفتار خودتجدید نظر کند.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان به امریکا اجازه نمی دهیم که به کشور نفوذ پیدا کند اظهار کرد: تنها راه نفوذ امریکا برجام است که با تذکرات  رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به هیچ وجه از خطوطی که رهبری تعیین کردند عبور نمی شود چرا که رابطه با امریکا به هیچ وجه به صلاح ملت ایران نیست.

 

 

 

 
سهرابی با اشاره به اجرای برجام و تهدیدات امریکا علیه کشور افزود: امریکا بیش از سی سال است که ما را تهدید می کند لذا پاسخ ما به تهدید امریکا همانند گذشته شعار مرگ بر امریکا است و تازمانی که ما زنده هستیم و انقلاب اسلامی منش امام و رهبری را داردمقابل امریکا خواهیم ایستاد و مرگ بر امریکا را سر می دهیم.

 

 

 

 

 

وی تصریح کرد: آمریکا ظالم است خود را  ابر قدرت دنیا می داند و در تلاش برای جلب توجه ما است که این امرنشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا و منطقه است.

 

 

 

 

 

مدیر گروه فرهنگی هنری فدک با اشاره به حضور نیروهای مستشاری ایران در سوریه بیان داشت: سوریه خط قرمز ما است و عدم حضور ما در سوریه بی توجهی به دستور دین مبین اسلام که تاکید دارد برای  یاری مستضفین و مظلومین چه مسلمانان  چه غیر مسلمان بشتابید.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه سوریه خط مقدم مبارزه با استکبار است، اظهار کرد: سوریه،  فلسطین  و  لبنان خطوط مبارزه با استکبار است و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هر جا که خط مبارزه با استکبار باشد ما در آنجا حضور خواهیم داشت.

 

 

 

سهرابی با اشاره به مذاکرات وین در خصوص مسائل سوریه گفت: حضور ایران در این مذاکرات نشانه پیروزی جمهوری اسلامی ایران است چرا که تا پیش از این غربی ها از حضور ایران واهمه داشتند و معتقدند که ایران پیشرفت اسد و صلح سوریه است.

 

 

 

 

مدیر گروه فرهنگی هنری فدک با بیان اینکه پایگاهای موشکی در راستای  تامین امنیت کشور است،افزود: هر کشوری به نیروی نظامی و سلاح نیاز دارد و در کشور ما حالت عافند و پدافنداست ما برای دفاع از سرزمینمان سلاح می سازیم و هیچ گاه موشکهایمان  را برای حمله استفاده نمی کنیم.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خاطر نشان کرد: اگر غلطی از اسرائیل و هر ستم گری سر بزند چمهوری اسلامی ایران آنرا با خاک یکسان خواهد کرد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff