مرکز اختلال یادگیری دانش‌آموزان بندر خمیر راه‌اندازی شد
+ پ -
مرکز اختلال یادگیری دانش‌آموزان بندر خمیر راه‌اندازی شد
مدیر آموزش‌ و پرورش بندر خمیر خبر داد:

مرکز اختلال یادگیری دانش‌آموزان بندر خمیر راه‌اندازی شد

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر در نشست شورای معاونین از شروع فعالیت مرکز اختلال یادگیری باهدف کمک به دانش آموزان دارای مشکل آموزشی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار، ناصر عسکری زاده مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر ،افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته با آموزش‌وپرورش استثنایی استان این مرکز باهدف تقویت مهارت‌های یادگیری دانش آموزان در شهرخمیر راه‌اندازی می‌شود.

 

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر توسعه آموزش‌وپرورش و بهبود کیفیت را در این نهاد وابسته به شناسایی مشکل و ارائه راهکار برون‌رفت از آن دانست و اظهار کرد: وجود اولیای کم‌سواد و بی‌سواد، ترک تحصیل دانش آموزان، عدم فضاهای آموزشی استاندارد، کمبود کتابخانه‌ها در مدارس و کاهش علاقه‌مندی و انگیزه در دانش آموزان و معلمان ازجمله مشکلات و ضعف در حوزه آموزش‌وپرورش است که نیازمند نگاهی نو و تازه به آن هستیم.

 

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر، ساماندهی مناسب نیروی انسانی را یکی از اقدامات مهم درزمینهٔ عدالت آموزشی برشمرد و خاطرنشان کرد: از مشورت و تجربه معلمان باسابقه بالا در امر آموزش بهره‌گیری می‌شود و در سال پیش رو نسبت به مجتمع‌های آموزشی، ساماندهی نیروهای ابتدایی و پرورشی، جذب سرباز معلم و توزیع امکانات برنامه‌ریزی دقیق‌تر و منسجم‌تری باید صورت گیرد.

 

عسکری زاده خواستار فعال‌سازی مجمع خیرین علمی در شهرستان شد و گفت: هر معلم با احساس مسئولت نسبت به وضعیت علمی منطقه خود می‌تواند گام‌های ارزنده‌ای در این راستا بردارد.

 

این مقام مسئول با تأکید بر تکریم مراجعه‌کنندگان در فضای اداری تصریح نمود: کارکنان آموزش‌وپرورش و معلمان پیشگامان عرصه فرهنگ و اخلاق هستند و رفتار آن‌ها باید همراه با تواضع و فروتنی باشد.

 

وی رعایت انضباط کاری، پاسخگویی به مکاتبات و نوع آوری و ابتکار را ضرورت‌های دانست که لازمه هر کارمند موفق است.

 

در این نشست اعضای شورای معاونین دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود درزمینهٔ مدارس و مسائل آموزش‌وپرورش بیان نمودند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff