تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 284506
تاریخ انتشار:شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
نامه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به افراد لیست رفسنجانی:

مرزبندی و برائت خود را از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام کنید

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به افراد لیست هاشمی از آنها خواست با اعلام برائت از لیست مورد حمایت انگلیس، خط بطلان بر فتنه انگلیسی بکشند.

مرزبندی و برائت خود را از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام کنید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه ای خطاب به  امینی، امامی کاشانی، موحدی کرمانی، میرمحمدی، محمدی نیک (ری شهری)، شاه آبادی، قمی، تسخیری، سجادی عطاآبادی، دری نجف آبادی، بطحایی، فاضل گلپایگانی و اسماعیلی از آنها خواست تا با اعلام برائت از لیست مورد حمایت انگلیس خط بطلان بر فتنه انگلیسی بکشند. اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در این نامه با ذکر سخنی از امام خمینی(ره) آورده است: امام خمینی(ره) فرمودند وزیر خارجه انگلستان گفته است که ما در ایران منافع داریم و ما نمی‌توانیم یک کسى که منافع ما را تأمین می‌کند- قریب به این معانى- از آن پشتیبانى نکنیم. ما دنبال همین معنا هستیم؛ ما هم همین ادعا را داریم . (امام خمینی(ره) صحیفه نور، ج‏۴، ص: ۱۳)

در ادامه این نامه آمده است: نیک مستحضرید که انگلیس خبیث در طول تاریخ چند صده ایران چه جنایت‌هایی را در حق ملت ایران روا داشته است، از استعمار نفت و اشغال نظامی کشور گرفته که منجر به قحطی بزرگ و از دست رفتن جان میلیون ها ایرانی شد تا راهی کردن وکیل الدوله های خود با کیف انگلیسی به مجلس شورای ملی که تنها مطامع این استعمارگر بزرگ را در دستور کار خود داشته اند؛ از انجام کودتای ۲۸ مرداد۳۲ تا تحریم‌های گسترده؛ همه و همه نسخه انگلیسی برای ملت ایران بوده است و امروز نیز شاهدیم که بعد از ۳۷ سال که دست دخالت انگلیسی در عرصه سیاسی ایران کوتاه شده است، این جرثومه فساد طمع دست اندازی و چیدن آرایش سیاسی مطلوب خود در ساختارهای جمهوری اسلامی را دارد و از این رو برای مجلس خبرگان رهبری لیست مطلوب و دستورالعمل‌های انتخاباتی طرح ریزی و به مردم ارائه می‌کند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور عنوان کرد: برای اولین بار در تاریخ به جای نفی و تحریم انتخابات، بی بی سی رسانه سلطنتی و دولتی انگلیس؛ رسما از جریانی در انتخابات خبرگان رهبری حمایت می‌کند و مردم را تشویق می‌کند که به لیست مورد حمایت آقای هاشمی رأی بدهند؛ به گونه‌ای که امروز همه این لیست انتخاباتی را «لیست انگلیسی» و «انگلیسی پسند» می‌دانند.

در این نامه خطاب به افراد حاضر در لیست هاشمی آمده است: شما حضرات بزرگوار سوابق انقلابی‌ای دارید و مورد احترام مردم انقلابی هستید اما اگر نسبت به این حمایت انگلیس برائت نجویید از چشم ملت نیز خواهید افتاد! بدانید که انقلاب و اسلام متوقف افراد نمی‌ماند و خدا دین خود را یاری خواهد کرد اما این فرصتی برای شما است که خود را در مسیر حق ثابت قدم کنید و از این امتحان الهی سربلند بیرون آیید.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در ادامه این نامه آورده است: همه می‌دانیم همچنان که خمینی کبیر به ما آموخته است، انگلستان از کسی حمایت نمی‌کند؛ مگر آنکه آن فرد در مسیر تامین منافع انگلستان در آمده باشد؛ فلذا جریان مورد حمایت این دولتِ منفور؛ می‌تواند همان جریان تامین کننده منافع این روباه پیر و دشمن دیرین ملت ایران باشد و هوشیاری شما و خارج شدن از این تله دشمن می تواند کور کننده این فتنه باشد، بصیرت شما بزرگواران در این موقعیت حساس و تاریخی؛ می‌تواند خط بطلان بر نقشه های دشمن باشد و بی تدبیری در این عرصه می‌تواند نام شما را به عنوان خواص بی بصیرت در طول تاریخ ایران جاودانه کند؛ فلذا از شما می‌خواهیم تا خط خود را از دشمن جدا کرده؛ مرزبندی و برائت خود را از لیست‌هایی که مورد حمایت کشورهای بیگانه چون انگلیس قرار می‌گیرد اعلام کنید.

در این نامه عنوان شده است: در فتنه‌ها این خواص هستند که نقششان تاثیرگذار است و بدانید که آنچه امروز شما انجام می‌دهید می‌تواند تاریخ را تغییر دهد یا برگ زرینی در کارنامه شما باشد یا لکه ای سیاه بر آن!؛ بدانید که مردم آنچه را که نتیجه و خواست دشمن است انجام نخواهند داد و قطعا عکس آن عمل می‌کنند اما این شما هستید که با رفتار خود نام خود را در تاریخ ثبت می کنید چه به نیکی و چه به بدنامی!

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=284506
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,826 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی