مردم چشم انتظار سیب و گلابی برجام/ اتحادیه اروپا به دنبال نفوذ در جامعه ایران هستند
+ پ -
مردم چشم انتظار سیب و گلابی برجام/ اتحادیه اروپا به دنبال نفوذ در جامعه ایران هستند

چند وقتی است که در فضای مذاکرات، غیر از آن مباحث هسته ای زمزمه های دیگری هم به گوش می رسد که در مسائل دیگر هم ما مدل برجام را به کار ببریم بلکه برجام های یک و دو و سه داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم کاظم موئینه در یاداشتی نوشت: چند وقتی است که در فضای مذاکرات، غیر از آن مباحث هسته ای زمزمه های دیگری هم به گوش می رسد که در مسائل دیگر هم ما مدل برجام را به کار ببریم بلکه برجام های یک و دو و سه داشته باشیم.

هرچند که مقام معظم رهبری فرمودند ما فقط در بحث هسته ای برای احقاق حق ملت ایران مذاکره می کنیم نه در مورد دیگر اما مثل اینکه گوش عده ای شنوا نیست  و به جای پاسخگویی در مورد عدم کارایی برجام شعور مردم فهیم ایران را کورکورانه فرض کرده و چشم انتظار سیب و گلابی برجام قرار می دهند.

مردم دیدند که آمریکایها بعد از برجام شروع به تحریم موشکی ؛توقیف داراییهای ایران در امریکا و آخریش هم تحریم ۱۰ ساله جدید مجلس نمایندگان آمریکا بنده نمی دانم این چه خوشبینی است که دولت ما به غرب و ۱+۵ دارد که بجای موضع گیری در مقابل تحریم های آمریکا حالا بحث راه انداختن دفتر اتحادیه اروپا در ایران نقل محافل شده و وزیر خارجه پیگیر راه افتادن آن است، اولا مگر همه کشور های اروپایی در ایران سفارتخانه ندارند.

دوما” ما سفر خانم اشتون به ایران را فراموش نکرده ایم اگر مسئولان فراموش کردند که آمد در سفارت یونان با فمنیست های فتنه گر و عوامل فتنه ۸۸ به بهانه حقوق بشر دیدار کرد.

به راستی اتحادیه اروپا به دنبال چه است ؟ بعضا” جواب این سئوال را از تریبون های دوست نمای داخلی می شود آن را فهمید و بعضی سایتهایی که امید و آمالشان شده است مذاکره با غرب بیان داشته بود که این دفتر باید دایر شود تا غرب (اتحادیه اروپا) روند بهبود حقوق بشر و آزادی های مدنی را در این دوره احساس کنند.

این یعنی چه ؟ سوال اول اینکه چرا ما خودمان را خار و ذلیل نشان می دهیم یعنی تا قبل از این چهار سال در ایران حقوق بشر رعایت نمی شد….

به برکت دولت تدبیر و امید حقوق بشر رعایت می شود…

دوم اینکه مگر ما قرار است خودمان را برای آمریکا و غرب در مورد حقوق بشر اثبات کنیم . حقوق بشری که آنها از ما می خواهند ( همجنس بازی آزادی بیبندوباری آزادی بهایی ها و شیطان پرستان این چه حرفی است .

از این ها که بگذریم روشن است از رفتار گذشته اتحادیه اروپا سفر خانم اشتون و اظهاراتشان اینها به دنبال نفوذ در جامعه ایران هستند.

لذا از آن جا که ما ضربه های بسیاری از غرب به خصوص اتحادیه اروپا که همگام با آمریکاست خورده ایم این دفتر جزء اغراض پلید و سوء نیت برای ماندارد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff