مردم پاکستان جزئیات فاجعه منا را از رسانه‌های ایرانی پیگیری می‌کنند
+ پ -
مردم پاکستان جزئیات فاجعه منا را از رسانه‌های ایرانی پیگیری می‌کنند

پس از اینکه رسانه‌های پاکستانی از انتشار وقایع مربوط به فاجعه منا منع شدند، بیشتر مردم پاکستان به رسانه‌های کشورشان اعتماد ندارند و اخبار مربوط به فاجعه منا را از رسانه‌های ایرانی پیگیری می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از مخفی کاری دولت پاکستان در خبرهای مربوط به تعداد کشته شدگان فاجعه منا، بیشتر مردم پاکستان به رسانه‌های کشورشان اعتماد ندارند و اخبار مربوط به فاجعه منا را از رسانه‌های ایرانی پیگیری می‌کنند.

این اولین بار است که مردم حاضر نیستند به هیچ وجه بی‌کفایتی عربستان در زمینه جان باختن حجاج را نادیده بگیرند و به بیانیه‌های دولت اکتفا کنند.

این در حالی است که در پاکستان این موضوع مطرح است که مدیریت مناسک حج به کمیسیونی از کشورهای اسلامی سپرده شود.

در کشوری مانند پاکستان طی سال‌های گذشته، مخالفت با عربستان مانند گناه کبیره بود اما افزایش تعداد مردم ناراضی حتی برخی شبکه‌های خبری را مجبور کرده است، واقعیت فاجعه منا را انعکاس دهند.

منتشر شدن تصاویر قربانیان فاجعه منا احساسات مردم پاکستان را جریحه دار کرده و آنان معتقدند که آل سعود هیچ احترامی برای حجاج قائل نیستند.

نارضایتی مردم از عملکرد عربستان برای مشخص شدن آمار قربانیان و مفقود شدگان فاجعه منا به اوج خود رسیده و آنها منتظر روشن شدت زوایای این حادثه هستند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff