مردم میناب نه امنیت دارند نه احساس امنیت/بزرگترین قول دروغ به مردم میناب فرمانداری ویژه است
+ پ -
مردم میناب نه امنیت دارند نه احساس امنیت/بزرگترین قول دروغ به مردم میناب فرمانداری ویژه است

امام جمعه شهرستان میناب با اشاره به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با رهبر انقلاب اسلامی این امر را یادآور شد که از زمان تصدی این سرهنگ به عنوان فرماندهی چهره نیروی انتظامی در شهرستان میناب خراب شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر امام جمعه محترم شهرستان میناب به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با رهبر معظم انقال اسلامی اشاره ای کرد و گفت: سفارش به تقوا سفارش معظم له به فرماندهان نیروی انتظامی بود تا تلاش خود را برای داشتن جامعه ای سالم بیشتر کنند.

 

وی در  خطاب به برادران نیروی انتظامی افزود: چگونه می شود شما بزرگواران در برابر خطای یک کاسب مینابی با گلوله پاسخ او را می دهید اما با حاملین مشروبات الکلی وقت فروشی می کنید.

 

امام جمعه شهرستان میناب اضافه کرد: ما چند نوع فضای اجتماعی در جامعه داریم سالم، ساکت، مرده و مردمی که فرق جامعه سالم با بقیه را مطرح کرد و  افزود راه های رسیدن به جامعه سالم در سه چیز است حق گویی، به عدالت حکم کردن و به عهد و پیمان خود وفا کردن . که اگر در جامعه ای حرف حق را نگویند حق خور ی باب میشود.

 

معتمدی فر بیان کرد: من دلسوزانه عرض میکنم و امیدوارم دلسوزان نیز سخن من را بشنوند که از زمان تصدی این سرهنگ به عنوان فرماندهی چهره ی نیروی انتظامی در شهرستان میناب خراب شده است ، بنده دلم به حال آن عزیزانی که دلسوزانه کار می کردند و ناجوانمردانه کنار گذاشته شدند می سوزد و آبروی نیروی انتظامی در میناب به دست انسانی افتاده که حرف بر روی او بسیار است.

 

امام جمعه میناب عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران جزیره ثبات است و میانگین امنیت در ایران از خیلی از کشورهای اروپایی بیشتر است و این را مدیون زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان دانست.

 

وی خاطر نشان کرد: دوره خدمتی مهندس پاکدامن به کار خود پایان داده است و عرض تبریکی نیز به آقای مهندس نخعی داشته و خطاب به ایشان عرض کرد: آنچه تاکنون شنیده ایم سخنی جزء حرف نبوده است، ما حرف زیاد شنیده ایم و ایضا قولهایی نیز داده ایم و شنیده ایم و بزرگترین قول دروغ به مردم میناب فرمانداری ویژه است که برای مردم میناب فقط تابلوی آن را زده اند وهیچگونه تاثیری در وضعیت شهرستان نداشته است.

 

حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر در پایان صحبت های خود نیز یازدهم شعبان و روز جوان را به همه جوانان پیشاپیش تبریک گفت و خواستار رسیدگی بیشتر به امور جوانان شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff