مردم صبور جنوب در کنار دریا چشم انتظار رزق و روزی مانده اند/ نمایندگان آینده وعده های انتخاباتی را فراموش نکنند
+ پ -
مردم صبور جنوب در کنار دریا چشم انتظار رزق و روزی مانده اند/ نمایندگان آینده وعده های انتخاباتی را فراموش نکنند

۱۰ اردیبهشت ماه انتخابات دور دوم مجلس دهم در بعضی از حوزه های انتخابیه که آرای مرحله اولشان به حد نصاب نرسیده برگزار می شود و مردم از نمایندگان آینده انتظار دارند بعد از رسیدن به جایگاه قدرت ، کمافی السابق مردمی مانده و وعده ها و شعارهای زمان رقابت های انتخاباتی را فراموش نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مــــــــرواریـــد نــــــــیـــــوز؛ این انتخابات باردیگر از اهمیت بالایی برخوردار بوده چرا که براین عقیده ایم که رای مردم همواره امانت است و بایستی برگزار کنندگان در هر صورت تلاش نمایند تا خواست و اراده مردم به درستی تامین شود .مردم این بار هم همچون هفتم اسفندماه به پای صندوقهای رای رفته تا به وظیفه دینی خود عمل نموده و نماینده ای اصلح و کارآمد و بدور از حواشی را برای تعیین سرنوشت سیاسی خود انتخاب نمایند . از طرفی مسئولان وزارت کشور نیز ضمن بی طرفی کامل ، پاسداری از آرای مردم و جدیت در انجام درست وظایف برگزاری انتخابات، در تمام مراحل باید همواره و بیش از گذشته مدنظرشان باشد.

 

 

دهم اردیبهشت ماه مردم برای بار دوم در صحنه سیاسی کشور مشارکت خود را اعلام کرده و از نمایندگان آینده انتظار دارند بعد از رسیدن به جایگاه قدرت ، کمافی السابق مردمی مانده و وعده ها و شعارهای زمان رقابت های انتخاباتی را فراموش نکنند.

 

 

همچنین در هرمزگان شاهد برگزاری انتخابات مرحله دوم در حوزه غرب استان می باشیم ؛ حوزه ای که مشکلات ریز و درشتش طی سالیان متمادی لاینحل باقی مانده و دود این کم توجهی ها به چشم مردمانی صبور و خونگرم می رود که همواره درصحنه های سیاسی کشور حاضربوده و پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

 

مردم غرب هرمزگان انتظارات زیادی در زمینه خدمات اولیه ای همچون تامین آب آشامیدنی سالم و راه و بهداشت و درمان و… از نماینده خود دارند . کمبودها و معضلات دراین منطقه دلهای بزرگشان را به درد آورده و هرروز شاهد کوچ تعدادی از ساکنان این منطقه به سایر مناطق برخوردارتر هستیم چرا که همگی بدنبال فراهم کردن شرایط بهتری برای زندگی خود و خانواده شان هستند.

 

 

بندرلنگه که زمانی قطب تجارت در جنوب کشوربود امروزه بشدت با معضل بیکاری و اعتیاد جوانانش دست بگریبان است ، ظرفیتها و استعدادهای بسیاری دراین منطقه به علت کم کاریها به هدر می رود و فقر و خشکسالی های پی درپی چهره روستاهای آباد و سرسبز را به متروکه ها و بیغوله هایی خالی از سکنه تبدیل کرده است . مردم امروز از نماینده شان انتظار دارند با قدرت وارد شده و بدور از حواشی و سیاسی کاریها برای رضای خدا و رفع مشکلات متعدد این حوزه چهارسال صادقانه کار کند تا شاید اندکی از بی توجهی ها وسهل انگاریهای دوره های گذشته کمرنگ شود.

 

 

مردم صبور جنوب در کنار دریا چشم انتظار رزق و روزی مانده اند، روزگاری دریا منبع روزی و سخاوت بود و اما امروز تصویب و اجرای قوانینی که خیلی هم ثبات و پشتوانه نداشته هر روزدایره ارتزاق ساحل نشینان را تنگ وتنگ تر می نماید.

 

 

امید است دراین ایام که مردم صداقت و برادری خودرا به اثبات می رسانند نمایندگان مجلس هم در عمل برادری و همدلی خودرا با خدمت صادقانه وبدور از سیاسی کاری به این مردم فهیم نشان دهند.

 

انتهای پیام/ب

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff