مردم شیعه و سنی سیریک اعمال ننگین آل سعود را محکوم کردند
+ پ -
مردم شیعه و سنی سیریک اعمال ننگین آل سعود را محکوم کردند

جمعی از مردم اهل تسنن و تشیع، بسیجیان و مسئولین شهرستان سیریک با تجمع در مسجد صاحب الزمان (عج) بی کفایتی حکام خبیث آل سعود را در واقعه تاسف بار منا در سرزمین الهی با سر دادن شعارهایی مرگ بر آل سعود را محکوم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی حجه الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در این تجمع افزود: آل سعود با این اعمال ننگین یک فاجعه انسانی به وجود آورد و حوادث بعد از این واقعه به بی کفایتی و بی ثباتی و خبیث بودن آنها منجر شد که در کمال بی شرمی با اهانت به اجساد بویژه ایرانیان و جمع کردن اجساد با لودر و پا گذاشتن روی اجساد و تلف شدن انسان های بی گناه ذات پلید شان برای همه مسلمین مشخص شد.

 

 

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: امروزخباثت و هتاکی رژیم خبیث آل سعود به جایی رسیده که دقیقا مصداق آیه شریفه ۱۰ سوره روم قرآن کریم به آنها رسیده که خدا در آن فرموده سرانجام کسانی که اعمال بد مرتکب شدند به جایی رسید که آیات خدا را تکذیب کردند و آنرا به مسخره گرفتند.

 

 

وی اضافه کرد: ما مسلمانان شیعه و سنی در هر گوشه و کناره این کره خاکی باید با حفط وحدت و پرهیز از هر گونه اختلاف و تنش از افتادن در دامن اهریمن بزرگ و جهان استکبار هوشیار و آگاه باشیم.

 

 

فرماندار سیریک نیز در این تجمع افزود: جای بسی تاسف و نگرانی است که کشوری مسلمان که خودش باید منبع رافت ، مهربانی و عطوفت الهی باشد و همه مسلمین و انسان را به تقوا ، منش و پرهیز از خشونت و اختلاف و درگیری دعوت کند خودش مسبب اصلی همه اختلاف افکنی های مسلمانان و جهان اسلام و منبع اصلی شرارت منطقه خاورمیانه شده است.

 

 

سعید الله مبارکی تصریح نمود: آل سعود امروز در دامن رژیم غاصب صهیونیستی و امریکا گرفتار شده و به جای همراهی و کمک و مساعدت در دفاع از حق و حقوق مظلومان و ستمدیدگان انسان های مسلمان و بی گناه خودش تبدیل به شیطان و اهریمن بزرگ نفاق و چند دستگی کشورهای مسلمان تبدیل شده است و در آینده ای نزدیک تاوان همه این شیطنت ها را خواهد داد.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: آل سعود باید از تاریخ درس عبرت بگیرد و سرانجام اطاعت و پیروری از نفس شیطانی خویش دست بردارند برای اینکه ظالم و دشمن هیچ وقت دوستدار انسان نیست و عاقبت ظلم پایدار نخواهد بود و تا دیر نشده دست از ظالم ستیزی و جفا در حق مردم خود و انسان های بی گناه بردارد.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff