مردم شهرستان گوش به فرمان امام و نظام بوده و هستند
+ پ -
مردم شهرستان گوش به فرمان امام و نظام بوده و هستند

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان عدم شرکت در راهپیمایی را طولانی شدن خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت عنوان کرد و گفت: مردم شهرستان همواره گوش به فرمان امام و نظام بوده و هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، شیخ احمد خنجی امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در جلسه شورای اداری این شهرستان عدم حضور نمازگزاران اهل سنت در راهپیمایی روز جهانی قدس را دیرتر تمام شدن خطبه‌های نماز جمعه دانست و گفت: مردم شهرستان اعم از شیعه و سنی سالهاست در تجمعات و راهپیمایی‌ها شرکت کرده‌اند و همراهی خود را با نظام و آرمان‌های انقلاب به اثبات رسانده‌اند.

 

وی اضافه کرد: آرمان قدس دغدغه همه مسلمانان است و نمی‌توان نسبت به آن بی توجه بود زیرا که پیامبر اسلام نیز در همین خصوص تأکیداتی داشته‌اند.

 

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان خاطر نشان کرد: این شهرستان از اول انقلاب تا کنون لبیک گوی نداهای بنیان گذار جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب بوده اما تناقض زمانی خطبه‌های نماز جمعه با اختلاف ۱۰ دقیقه نتوانستیم خودمان را به اجتماع راهپیمایان برسانیم و از فیض حضور محروم ماندیم.

 

خنجی ادامه داد: از اول انقلاب تا کنون هیچ کس نسبت به اطاعت از فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری تمردی نداشته است و با شناختی که مسئولین نسبت به این مردم دارند شائبه عمدی بودن عدم حضور قابل پذیرش نیست.

 

امام جمعه اهل سنت پارسیان اضافه کرد: از خداوند می‌خواهیم که به همه ما توفیق بدهد در راستای فرامین امام و رهبری گام برداریم و جزو افرادی باشیم که گوش به زنگ این قضایا باشیم تا با حضور خود سپاس‌گذاری از عزیزانی باشد که این نظام را بنیان گذاشته‌اند و ما در سایه آن با سلامت و عزت و سربلندی داریم زندگی می‌کنیم.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff