مردم شعار”هیچ دانش آموزی بخاطر فقر مالی نباید از تحصیل باز بماند”را نهادینه کنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مسيح الله مرادي در گفتگو با خبرنگار پيارم حاجي آباد ضمن تبريك فرارسيدن دهه ولايت،عيد سعيد غدير خم و آغاز سال تحصيلي و بهار تعليم و تربيت اظهار داشت:رسيدگي به همنوعان و خانواده هاي محروم و بي بضاعت و دستگيري نيازمندان و فقراء از مواردي است كه در روايات معصومين(ع)از آن بسيار ياد شده و جزء حسنات و خيرات به شمار مي رود.

وي افزود:كميته امداد امام خميني(ره)هر ساله با همكاري آموزش و پرورش شهرستان اقدام به برگزاري جشن عاطفه ها جهت كمك به دانش آموزان نيازمند و بي بضاعت مي كند و اين برنامه معنوي امسال با شعار«هيچ دانش آموزي بخاطر فقر مالي نبايد از تحصيل باز بماند»در سراسر كشور برگزار مي شود.

مرادي با بيان اينكه اين كمكها بلافاصله پس از جمع آوري در اختيار دانش آموزان نيازمند قرار مي گيرد تصريح كرد:جشن عاطفه ها در سال جاري طي دو مرحله در25شهريور ماه در سطح شهرستان و روستاهاي تابعه و 10مهرماه در كليه مدارس با به صدا درآوردن زنگ جشن عاطفه ها با همكاري آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

وي در پايان ضمن قدرداني از خيرين و عموم مردم اظهار داشت:اين نهاد در اين ايام آماده دريافت كمكهاي خيرين و نيكوكاران به دانش آموزان تحت حمايت خواهد خواهد بود و انتظار مي رود مردم و خيرين همانند سالهاي گذشته در اين جشن معنوي مشاركت پرشور داشته باشند.

شايان ذكر است،كميته امداد حاجي آباد3هزار و 850خانوار،650دانش آموز و 140دانشجوي تحت حمايت دارد.