مردم روستا می توانند پشتوانه سیاسی و اقتصادی کشور باشند
+ پ -
مردم روستا می توانند پشتوانه سیاسی و اقتصادی کشور باشند

فرماندار شهرستان سیریک گفت: روستائیان پشتوانه اصلی سیاسی و اقتصادی در سطح جامعه می باشند و از طریق روستاها می توان اقتصاد کشور را دگرگون کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک  در همایش دهیاران شهرستان سیریک اظهار کرد: دهیاران می توانند در اجرای سیاست های دولت با برنامه های کار آمد و تاثیر گذار  در بخش های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی با همکاری با ادارات و نهادها برای پویایی جامعه نقش آفرینی داشته باشند.

 

وی افزود:  دهیاران نباید فقط منتظر واگذاری اعتبارات دولتی بر ساخت و ساز و اجرای طرح ها و پروژه های در سطح روستاها باشند بلکه باید بتوانند با مدیریت و بهره مندی از دیگر ظرفیت ها با مشورت و همفکری با اعضای شورای اسلامی و روشنفکران روستا در جهت تحقق و بهبود وضعیت روستا  تلاش و همکاری کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: با توجه به  نامگذاری سال  اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و تاکید  مقام معظم رهبری بر اجرای سیاست ها ی اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی  و توجه به مقوله خودکفایی و کار آفرینی  با هدف کمک به توسعه روستا انجام شود.

 

فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد: دهیاران می توانند در سطح روستاها از طریق ایجاد کارآفرینی در محیط روستا به ویژه در بخش کشاورزی  با شناسایی مزیت ها، ضعف ها و قوت های جوامع روستایی براساس برنامه ریزی راهبردی مناسب به توسعه اقتصادی روستا در کنار سایر شاخص ها کمک نمایند.

 

وی با بیان اینکه روستائیان پشتوانه اصلی سیاسی و اقتصادی در سطح جامعه می باشند اظهار کرد: از طریق روستاها می توان اقتصاد کشور را دگرگون کرد.

 

مبارکی اضافه کرد:با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان نظام دهیاران باید نسبت به پیگیری ایجاد طرح های جدید برای  اشتغالزایی مردم روستاها باشند تا با اجرای آنها روستاها از بن بست اقتصادی خارج شوند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff