مردم دولت‌ستیز نیستند/ استکبارستیزی مبنای تصمیم‌گیری مسئولان باشد
+ پ -
مردم دولت‌ستیز نیستند/ استکبارستیزی مبنای تصمیم‌گیری مسئولان باشد

امام جمعه مشهد گفت: مردم دولت‌ستیز نیستند اما تأکیدمان بر این است که استکبارستیزی در تمامی عرصه‌ها مبنای تصمیم‌گیری مسئولان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی صبح امروز در دهمین اجتماع منتظران ظهور که در عرصه میدان شهدای مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از حضور پرشور شما منتظران کمال تشکر را دارم و به شما دلدادگان امام زمان (عج) می‌گویم که با حضور خود نه در این جمع بلکه در تمامی صحنه‌هایی که در راه امام زمان(عج) خدایی می‌شوند نقش‌آفرین هستید و در همه جریان‌های سیاسی که هدف دشمن آسیب‌رساندن به ساحت مقدس ایشان است، حضور خود را حفظ کردید.

وی افزود: امیدوارم با این عشق و دلبستگی به امام زمان (عج) جزء  سپاهیان حضرت بقیه‌الله (عج) باشیم و ناممان جزء قربانیان و فدائیان آن حضرت ضبط و ثبت گردد.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه ۱۱۷۰ سال است که امام زمان (عج) در غیبت هستند، تصریح کرد: پدران و اجداد ما صاحب خود را ندیدند از دنیا رفتند و خدا نکند ما هم اینگونه باشیم.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: سهم موضوع ظهور برایمان مهم است که خدا کی می‌خواهد امام زمان (عج) ظهور کند و خالق یکتا انسان را موجودی آفریده که به اجبار چیزی را انتخاب نکند و خودش به اختیار و در خط کمال و خداپرستی و در مسیر هدایت حرکت کند.

امام جمعه مشهد گفت: خدا وقتی می‌خواهد امام زمان بیایند که شما بخواهید.

وی با اشاره به اینکه امام زمان(عج) در جمع ما هستند اما در دسترس نیستند، گفت: ایشان در حال رسالت جهانی هستند تا دنیا به این درک و اراده برسد که مدیریت زندگی باید خدایی باشد، تا ایشان بیایند و باید کمک خط امام زمان (عج) باشیم و مدیریتی اجتماعی و خدایی در زندگی خود داشته باشیم.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: نیمه شعبان با شب سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) مصادف شده و الگوی امام خمینی به طرف حاکمیت خدایی امام زمان(عج) بود.

وی تصریح کرد: اگر کسی در یک خط جدی و باورمندانه حرکت کند و ترسی از کشته شدن نداشته باشد موفق است و امام خمینی(ره) از هیچ چیز در برابر دشمن مسلح نترسیدند و با قدرت شرق و غرب مقابله کردند و به پیروزی رسیدند و تا کسی در این خط قرار نگرید نمی‌تواند یاریگر امام زمان(عج) باشد.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه اگر اینگونه باشیم و با استکبار مقابله کنیم از هیچ چیزی نمی‌ترسیم، گفت: ما به خاطر خدا دشمن آمریکا هستیم و تنها می‌گوییم امام به خاطر خدا با آنها دشمن بود زیرا دشمنی سرسخت‌تر از آمریکا نداریم.

وی افزود: امام خمینی (ره) الگوی خدمت به امام زمان(عج) هستند و باید خط امام زمان (عج) را با قدرت تا آخرین نفس ادامه دهیم.

امام جمعه مشهد گفت: دولت با رای مردم به روی کار آمده و باید آزادانه تصمیم بگیرد تا بتواند خدمتی شایسته داشته باشد و حساسیت ما دلیل مقابله با دشمن است، دشمنی که دشمن امام زمان (عج) بوده و استکبار به فرموده امام خمینی (ره) یک دشمن سرسخت است و این دشمنی ادامه پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: باید دشمنی با آمریکا و استکبارستیزی در رأس جریانات انقلاب اسلامی محفوظ بماند و مسئولان با این اصل برنامه‌ریزی کرده و تصمیم‌گیری کنند.

امام جمعه مشهد در خاتمه بیان کرد: مردم دولت‌ستیز نیستند اما از اصل استکبارستیزی با دشمنان امام زمان (عج) کوتاه نمی‌آیند و تا پای جان و تا آخرین قطره خود در صحنه حاضر هستند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff