مردم به دلیل عدم نظارت ها بر بازار علاوه بر گرانی با گران فروشی هم مواجهند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت متلاطم بازار اظهار کرد: به دلیل عدم مدیریت و عدم نظارت بر بازار مردم امروز هم با پدیده گرانی کالا مواجه هستند هم با پدیده گرانفروشی آن.

وی افزود: مردم از یک سو با قیمت سرسام آور کالاها در بازار مواجهند که هر روز بالاتر می رود و از سوی دیگر به دلیل عدم نظارت یک کالا را با چند قیمت متفاوت در بازار تهیه می کنند.

نماینده میناب، جاسک، رودان، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر چه تحریم ها در بروز وضعیت فعلی در اقتصاد کشور بی اثر نیست، اما سوء مدیریت ها نیز نقش خود را در این باره دارند.

رئیسی اضافه کرد: تأثیر تحریم ها بر اقتصاد کشور و شکننده بودن اقتصاد ما در برابر آن به دلیل عدم اجرای اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی است.

عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی بسیاری از دستگاه های اجرایی در حد شعار و سمینار و بنر متوقف شده و در عرصه عمل اقدام خاصی را در این زمینه مشاهده نمی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر به توان داخلی تکیه می شد و همه چیز کشور معطل برجام نمی ماند امروز وضعیتی به مراتب بهتری داشتیم و بدعهدی های طرف مقابل در این توافق نیز لااقل آسیب کمتری به اقتصاد ما وارد می کرد.

انتهای پیام/