مردم بشاگرد مثل همیشه در روز ۹ دی حضور پررنگ خواهند داشت

+ پ -
مردم بشاگرد مثل همیشه در روز ۹ دی حضور پررنگ خواهند داشت

رئیس سازمان تبلیغات بشاگرد گفت: مردم بشاگرد مثل همیشه برای دفاع از آرمان های انقلاب همواره در صحنه حضور داشته اند و ان شاالله روز ۹ دی ۹۵ هم حضور به هم می رسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام صابر پروین رئیس سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: همه مردم جامعه باید دست پیمان و برادری به یکدیگر دهند و برای دفاع از انقلاب، اسلام و نظام جمهوری اسلامی از جان و مال خود بگذرند تا انقلاب اسلامی و نظام جمهوری دستخوش تغییر نشود.

حجت الاسلام پروین با اشاره به فتنه سال ۸۸ اظهار کرد: در فتنه سال ۸۸ دشمنان با توطئه براندازی انقلاب اسلامی و با رمز تقلب موجب ایجاد فضای نا آرام در جامعه شدند اما با بیداری همه مردم جامعه، هدایت‌ها و رهنمودهای پیامبرگونه مقام معظم رهبری و به احترام و ارزش خون شهدای گرانقدر دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس این توطئه سرکوب شد.

وی خاطرنشان کرد: مردم در سال ۸۸ متوجه فتنه دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران شدند و در روز نهم دی ماه همان سال با راهپیمایی خود در برابر توطئه دشمنان ایستادگی و مقاومت کرده و اهداف شوم دشمنان را سرکوب و نابود کردند.

رئیس سازمان تبلیغات بشاگرد گفت: مردم بشاگرد مثل همیشه برای دفاع از آرمان های انقلاب همواره در صحنه حضور داشته اند و ان شاالله روز ۹ دی ۹۵ هم حضور به هم می رسانند.

پروین با اشاره به حماسه ۹ دی ماه ۸۸ اظهار داشت: نهم دی ماه روز به یاد ماندنی بود که بی شک یاد آن همواره در تارک تاریخ انقلاب اسلالمی خواهد ماند.

رئیس تبلیغات اسلامی بشاگرد با تاکید بر پشتیبانی و حضور همه جانبه مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان، گفت: تبلیغات محیطی، اطلاع رسانی عمومی از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.

وی مکان تجمع روز « ۹ دی» را در مرکز شهرستان بشاگرد میدان امام علی (ع) شهر سردشت عنوان کرد و افزود: این تجمع بزرگ راس ساعت ۹ صبح برگزار می شود.

صابر پروین با اشاره به نقش آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های شهرستان، اظهار کرد: مسئولان این دستگاه ها در حضور هرچه پررنگ تر دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجویان و اساتید اقدامات لازم را پیش بینی کنند.

حجت الاسلام پروین با بیان اینکه اصحاب رسانه و خبرنگاران نقش تاثیرگذاری در انعکاس برنامه ها به ویژه حماسه حضور مردم در ایام مختلف اعم از انتخابات، راهپیمایی ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان و… دارند، افزود: سازمان و تبلیغات شهرستان نسبت به اطلاع رسانی به اصحاب رسانه در خصوص شرکت در مراسم اقدامات مناسب را انجام داده است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff