مردم با مقاومت انقلاب را به ثمر رساندن و با جان از آن دفاع کردند
+ پ -
مردم با مقاومت انقلاب را به ثمر رساندن و با جان از آن دفاع کردند

فرماندار پارسیان مقاومت مردم در هشت سال دفاع مقدس را بی نظیر و استثنایی دانست و گفت: مردم با جان و دل از دست‌آوردهای انقلاب خود حراست کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، محمد رادمهر فرماندار پارسیان امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در پاریان گفت: اگر بخوهیم هفته دفاع مقدس و حال و هوان آن را ترسیم کنیم می‌توانیم این مثال را بزنیم که هفته دفاع مقدس مانند چراغی است که همه مردم و نسل‌های بعد به آن نیاز دارند.

 

 

وی اضافه کرد: همانگونه که مردم برای طی مسیر به چراغ و روشنایی نیاز دارند تا در تاریکی شب به انحراف نروند ما نیز برای طی مشی سیاسی و اجتماعی به چراغی پر فروغ نیاز داریم که هفته دفاع مقدس و درس‌هایی که مردم از این دفاع جانانه گرفتن می‌تواند مانند چراغ راه عمل کند.

 

 

فرماندار پارسیان در ادامه گفت: ۱۹ ماه از انقلاب گذشته بود که دشمن همه ججانبه به ما حمله کرد و تصور می‌کرد تا کمتر از چند روز می‌تواند این انقلاب را به زانو دربیاورد اما تاریخ رشادتهای مردم ما را ثبت کرد و این مردم با پشتوانه رهبری پیامبر گونه امام راحل و به پشتوانه رزمنداگانش توانست ۸ سال صدام را پشت مرزیهای کشور نگهدارد.

 

 

رادمهر نقش همه مردم و اقوام را در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی مهم دانست و گفت: مردم و از بزرگ و کوچک شیعه و سنی در کنار یکدیگر با همدلی و همزبانی توانستند امید به پیروزی را در دلها زنده کنند لذا مرزهای سیاسی و جغرافیایی کشور به درستی حفاظت شد و دشمن به اهداف خود نتوانست برسد.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff