مردم با حضور باشکوه خود پای صندوق های رأی دشمن را ناامید کنند
+ پ -
مردم با حضور باشکوه خود پای صندوق های رأی دشمن را ناامید کنند

امام جمعه اهل سنت کوشکنار ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور درپای صندوق های رأی گفت:مردم با هرتفکر وسلیقه ای باید در پای صندوق های رأی حاضر شده و اقتدار نظام را تداوم بخشند رأی دشمن را ناامید کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری پارسیان خبر؛شیخ علی جمالی امام جمعه اهل سنت کوشکنار در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر اظهار داشت:مردم باید پای صندوق های رأی بروند و در تعیین سرنوشت کشور خود مشارکت داشته باشند وحق هر ایرانی است که برای تعیین سرنوشت خود وجامعه خود درانتخابات شرکت کند و حضور حداکثری مردم در انتخابات مثل گذشته دشمنان این نظام را ناامید وسرشکسته خواهد کرد.

 

شیخ جمالی با اشاره به تبلیغات دشمن برای عدم حضورمردم درانتخابات گفت:با حضور حداکثری در انتخابات شاهد شکست نقشه های شوم دشمنان خواهیم بود و توطئه های آن ها در زمینه نفوذ و تفرقه افکنی در عرصه انتخابات خنثی خواهد شد.

 

امام جمعه اهل سنت کوشکنار ادامه داد:مردم ما سال هاست که با توجه به تبلیغات دشمن همواره در مناسبت ها ومراسمات ملی همچون راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن حضور چشمگیر دارند و همگان دیده اند که مردم ما همیشه در تمامی صحنه ها پشتوانه انقلاب هستند و در انتخابات هفتم اسفند ماه امسال نیز حماسه آفرینی می کنند.

 

وی با اشاره به دخالت کشورهای غربی در انتخابات گفت:غر بی ها فریبنده هستند و همیشه در لحظات سرنوشت ساز این نظام قصد نفوذ و ایجاد تفرقه دارد که قطعا با حضور پرشور مردم شیعه و سنی در کنار هم این نقشه ها ناکام خواهد ماند.

 

شیخ علی جمالی در پایان گفت:مردم خوب شهرستان پارسیان ونیز مردم شهرکوشکنار این نظام وانقلاب را دوست دارند و مانند سال های قبل با حضور گرم خود در پای صندوق های رأی مشت محکمی بردهان دشمنان خواهند زد.

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff