مردم از انتخابات پیش رو استقبال حماسی خواهند کرد
+ پ -
مردم از انتخابات پیش رو استقبال حماسی خواهند کرد

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بدلیل دعوت رهبری برای شرکت در انتخابات قطعا با حضور حماسی مردم روبرو خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس  با اشاره به مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت همگان در انتخابات، اظهار داشت: عمق نفوذ رهبری در دل مردم خیلی زیاد است.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) از اول پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز سکاندار نظام بوده اند لذا هر وقت ایشان تاکید بر حضور مردمی داشته اند، ملت ایران با سر حاضر شده اند، اظهار کرد: حضور در همه عرصه ها تکلیف شرعی، اخلاقی، ایمانی، ملی و انقلابی است و قطعا مردم به دعوت رهبری لبیک می گویند.

 

عضو فراکسیون اهل سنت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا مردم در این انتخابات  با دل و جان شرکت خواهند کرد و یقینا مردم تا پای جانشان در خدمت نظام و رهبری هستند.

 

جباری خاطرنشان کرد: مردم ثابت کردند در هر مناسبتی پر شورتر از گذشته حضور داشته اند و این بار نیز دعوت رهبر انقلاب را لبیک می گویند و خواهیم دید حضور مردم در انتخابات حماسی خواهد بود.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff