مردمی کردن اقتصاد اولویت های کلان در هرمزگان است
+ پ -
مردمی کردن اقتصاد اولویت های کلان در هرمزگان است

استاندار هرمزگان اظهار کرد:استان هرمزگان با وجود تمامی کمبودها موفقیت های چشمگیری به دست آورده است و به الگوی همزیستی مسالمت آمیز تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری استاندار هرمزگان در جلسه شورای اداری استان هرمزگان با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، با اشاره به بهره برداری از پروژه های بزرگ صنعتی در هرمزگان، گفت: این طرح ها توانایی های تولیدی و زیربنایی در استان را ارتقا داد و امید و نشاط را برای مردم استان هرمزگان به ارمغان آورده است.

وی افزود: استان هرمزگان در دولت یازدهم با وجود تمامی کمبودها به شهادت آمارها موفقیت های چشمگیری به دست آورده است و هرمزگان امروز به الگوی همزیستی مسالمت آمیز تبدیل شده است.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: پروژه های بزرگی که امروز در هرمزگان به بهره برداری رسیدند پیام آور توسعه و مکمل زیرساخت های تولیدی و خدماتی کشور هستند که افتتاح این طرح ها نشان از توجه ویژه دولت به هرمزگان دارد.

و افزود: دولت یازدهم با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در استان شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار قرار داده است و هرمزگان با ظرفیت های کم نظیر، استانی مهم و مستعد در تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

جادری خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های کلان در هرمزگان را مردمی کردن اقتصاد برشمرد و با سیاست های اقتصاد مقاومتی در قالب طرح ها و پروژه های متعددی در هرمزگان عملیاتی شده است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff