مرتضوی: شعار دولت سیزدهم حمایت از دانش‌بنیان‌ها است

معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: قطعاً شعار دولت سیزدهم حمایت از دانش‌بنیان‌ها و جوانان خلاق، مومن و انقلابی کشور است و ما معتقدیم ان‌شاءالله جهاد دانشگاهی با کمک دولت و بخش خصوصی به اهدافی که ترسیم شده است دست‌یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ متفاوت‌تر از نمایشگاه‌های  قبل است و به همین جهت خدا را شاکریم که هرچه زمان می‌گذرد، شاهد اضافه شدن دستاوردهای جدید هستیم.

وی تاکید کرد: بر این باوریم که چنانچه به عزم دانشمندان اعتقاد داشته باشیم و از این ظرفیت خدادادی استفاده مطلوب کنیم، نه اینکه قادریم بخشی از تحریم‌ها را پشت سر بگذاریم، بلکه قادر خواهیم بود بخشی از محصولات‌مان را صادر کنیم و همواره نام جمهوری اسلامی ایران در جغرافیای علم و فناوری جهاد کمافی‌السابق و بهتر از گذشته بدرخشد.

معاون اجرایی رئیس جمهوری خاطر نشان کرد: قطعاً شعار دولت سیزدهم حمایت از دانش‌بنیان‌ها و جوانان خلاق، مومن و انقلابی کشور است و ما معتقدیم ان‌شاءالله جهاد دانشگاهی با کمک دولت و بخش خصوصی به اهدافی که ترسیم شده است دست‌یابد.

انتهای پیام