مراکز کارآفرینی مورد توجه قرار گیرند/ زنان کارآفرین نقش موثری در توسعه اقتصادی ایفا می کنند

منتظری تختی با بیان اینکه زنان کارآفرین نقش موثری در توسعه اقتصادی ایفا می کنند، بر لزوم توجه به مراکز کارآفرینی و کانال های ارتباطی سخن گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  نرگس منتظری تختی سرپرست امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان در جلسه ای که با حضور بانوان فعال اقتصادی و کارآفرین برگزار شد، به نقش موثر بانوان کارآفرین در ایجاد اشتغال اشاره و اظهار کرد:شناسایی مسائل و رفع مشکلات این قشر از جامعه در توسعه اقتصاد و اشتغال زایی استان اثربخش خواهد بود .

منتظری تختی تاکید کرد: تشکیل مراکز کارآفرینی ، ایجاد کانال ارتباط با کارآفرینان باید مورد توجه قرار بگیرد .

وی ، دسترسی زنان کارآفرین به عرضه و فروش محصولات در فضای مجازی را یکی از عوامل ویژه برای آنها عنوان کرد و گفت : این فضا می تواند فرصت مناسبی را برای حضور بانوان در بازار کسب و کار بدون محدودیت زمانی و مکانی فراهم کند .

در این نشست کتایون سپهری عضو هئیت مدیره انجمن کارآفرینان کشور اظهار کرد : زنان کارآفرین بعنوان راهبر شغلی می توانند نقش مهمی در توسعه پایدار استان و کشور داشته باشند .

کتایون سپهری افزود : توانمندسازی و حمایت از ایجاد فرصتهای کسب و کار های خانگی بازار محور با اولویت ایجاد و توسعه فعالیتهای شبکه ای و تکمیل زنجیره ارزش محصولات با هدف ایجاد اشتغال پایدار از اهداف ویژه انجمن کارآفرینان کشور می باشد .

گقتنی است، جمعی از بانوان کارآفرین در حوزه های مختلف مسائل و مشکلات پیشنهادی خود  را در حوزه اشتغال و کارآفرینی از جمله بازاریابی، صادرات، تسهیلات، صدور مجوز و فضای کارگاهی بیان کردند.

انتهای پیام/