آمریکا و هم پیمانانش عهد شکن وغیر قابل اعتماد است/ مذاکره کنندگان با اقتدار از منافع ملی ایران حمایت کنند
+ پ -
آمریکا و هم پیمانانش عهد شکن وغیر قابل اعتماد است/ مذاکره کنندگان با اقتدار از منافع ملی ایران حمایت کنند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا و هم پیمانان غربیشان عهد شکن،غیر قابل اعتماد و فریبکار هستند و با طرح مطالباتی فراتر از پروتکل به دنبال مشکل تراشی در مذاکرات هسته ای ایران است.

سید حسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به انتشار گذاره برگ ایرانی گفت:فکت شیت ملت ایران شامل خط قرمز های کشور است و تیم مذاکره کننده به پیشتیبانی ملت و رهنمود های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید حافظ خطوط قرمز نظام جمهموری اسلامی ایران باشد

 

وی با بیان اینکه مذاکرات هسته ای از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تعریف و تدوین شده است، اظهار کرد:یکی از موارد ایلاغ شده از سوی رهبر انقلاب لغو یکباره تحریم ها است لذا تحریم ها باید بلافاصله بعد از انجام توافق بصورت یکجا برداشته شود.

 

حسینی بازید از مراکز نظامی را از زیاده خواهی هایی آمریکا دانست و  تصریح کرد: مراکز نظامی و دفاعی از خطوط قرمز نظام است و جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه اجازه بازدید و بازرسی از مراکز نظامی و دفاعی کشور را نخواهیم داد.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  آمریکا و هم پیمانان غربیشان عهد شکن،غیر قابل اعتماد و فریبکار هستند، تاکید کرد:همپیمانان آمریکایی به دلیل فشار صهیونیست با طرح با مطالباتی فراتر از پروتکل الحاقی  و زیاده خواهی ها سعی به دنبال مشکل تراشی هستند در مذاکرات هسته ای ایران است.

 

 

وب با تاکید بر اینکه ما به دنبال توافق خوب هستیم و هدف از مذاکره توافق خوب است، خاطر نشان کرد:امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار در حال مذاکره با قدرت های دنیا است لذا اگر در موضع ضعف بودیم قدرت های برتر دنیا پای میز مذاکره نمی آمدند بنابراین مذاکره کنندگان با قدرت و اقتدار از منافع ملی ایران حمایت کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff