مراكز نیکوکاری پل ارتباطي بین مردم و كميته امداد است
+ پ -
مراکز نیکوکاری پل ارتباطی بین مردم و کمیته امداد است

مدیر کمیته امداد بستک با بیان اینکه مراکز نیکوکاری پل های ارتباطی بین مردم و کمیته امداد هستند افزود : این مراکز که با محوریت مساجد در شهرستان راه اندازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، پرویز هاشمی پور در حاشیه مراسم تجلیل از خیرین به خبرنگار جهانگیریه گفت : کمک مردم و خیرین به مددجویان امداد محدود به حمایت‌های مالی از مددجویان نیست.

 

وی گفت : خیرین و نیروهای افتخاری کمیته امداد با تخصص‌های مختلف می‌توانند ضمن حضور در در دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد و محلات و واحد مشارکتهای مردمی  نسبت به همکاری با این نهاد اقدام کنند.

 

ایشان تصریح کردند : امکان فعالیت امدادیاران در مراکز نیکوکاری با تخصص‌های مختلف و با بسترسازی لازم صورت گرفته است.

 

هاشمی پور مراکز نیکوکاری را پل ارتباطی بین مردم و کمیته امداد عنوان کرد و افزود : این مراکز که با محوریت مساجد در شهرستان راه اندازی شده است که توانسته از ابتدای تاسیس تاکنون خدمات خوبی را به نیازمندان شهرستان ارائه کند.

 

مدیر کمیته امداد تاکید کرد : کمک های جمع‌ آوری شده بین خانوارهای نیازمند در قالب مختلف اکرام ، اطعام و کمک‌های موردی توزیع می شود.

 

وی به خدمات این نهاد اشاره کرد و یادآور شد : کمیته امداد فعالیت‌های خود را با محوریت توانمندسازی خانواده‌ها آغاز کرده و برنامه‌های اقتصادی ، آموزشی ، و فرهنگی بسیاری را در این راستا برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff