مراقب ابلیس زمان باشیم/ امام و رهبری انسان های فداکار و با بصیرت می خواهند
+ پ -
مراقب ابلیس زمان باشیم/ امام و رهبری انسان های فداکار و با بصیرت می خواهند

امام جمعه بندرلنگه گفت: مراقب ابلیس زمان باشیم ولایت فقیه از اهمیت زیادی برخوردار است امام و رهبری انسان های فداکار و با بصیرت می خواهد چراکه با بصیرت ، میتوان فهم جامعه رو روشن نگه داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛  آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت: ماه شریف رجب مناسبت های زیادی دارد یکی مبعث رسول اکرم در ۲۷ رجب و دیگری ۲۵ رجب مصادف از با شهادت امام موسی کاظم علیه السلام است که توصیه میکنم دعای ماه شریف رجب بخونن و بهره ببرند.

 

 

وی افزود: عرب و عجم هیچ برتری بر همدیگر ندارند همه این ها انسان هستند آنچه موجب برتری است تقواست و سعی کنید کرامت خود پیش خدا تقوا باشد.

 

 

امام جمعه بندرلنگه در ادامه  بیان کرد: مراقب ابلیس زمان باشیم ولایت فقیه از اهمیت زیادی برخوردار است امام و رهبری انسان های  فداکار و با بصیرت می خواهد چراکه با بصیرت ، میتوان فهم جامعه رو روشن نگه داشت.

 

 

آیت الله رکنی با اشاره به توقیف دارایی ایران در آمریکا آنرا راهزنی و دزدی سر گردنه آمریکا خواند و گفت: ما در جبهه داخل کشور متهد باشیم چراکه دشمن حیله گر و فریب کار است نباید این مسئله را به گردن یکدیگر بندازیم .و بجای اینکارا چاره اندیشی کنید که چکار باید کرد.

 

 

خطیب جمعه بندرلنگه در بخشی دیگر از سخنانش  تاکید کرد: حج از فرایض و واجبات است هر شخصی که توان رفتن دارد حج بر او واجب می شود و هیچ فقیهی نمی تواند جلوگیر حجاج شود و از طرفی هم باید عزت حجاج ما در عربستان حفظ شود.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff