مراسم گرامیداشت روز معلم در شهر فین برگزار شد
+ پ -
مراسم گرامیداشت روز معلم در شهر فین برگزار شد

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت : عصاره تعلیم و تربیت و اسوه فضایل اخلاقی معلمان هستند و تجلیل از معلمانی که با همدلی و صداقت در راه شکوفایی فرزندان ما تلاش می کنند امری ضروری و لازم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،مراسم گرامیداشت روز معلم در فین با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و ابوالقاسم جراره، منصور آرامی نمایندگان شهرستان بندرعباس، حاجی آباد، خمیر، قشم و ابوموسی، رضا حیدری زاده مشاور مدیر کل و رئیس شورای اسلامی شهرستان بندرعباس ، خسرو دیرسنجی، حسین کرم شاه پور دیگر مشاوران مدیرکل، امام جمعه و بخشدار بخش فین و رئیس شورای اسلامی و شهردار شهر فین برگزار شد.

علی کرمپور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در این مراسم ضمن تبریک به فرهنگیان با اشاره به سال دولت و ملت همدلی و هم زبانی گفت: بهترین مکان برای تحقق این فرمایشات ارزشمند آموزش و پرورش می باشد.

کرم پور افزود: خانه ، مدرسه اول می باشد و مدرسه ، خانه دوم دانش آموزان است که با تجمیع این ظرفیت ها آموزش و پرورش می تواند به موفقیت و اهداف مورد نظر برسد.

کرمپور اضافه کرد: خواستار آن هستیم که نیروی انسانی به گونه ای سازماندهی شود که کلیه مدارس در سال تحصیلی جدید بر اساس قانون مدارس، به صورت کیفیت بخشی، هماهنگی و بهره وری با خرد جمعی صورت گیرد.
در ادامه این مراسم علی برجاس رئیس اداره آموزش و پرورش فین ضمن تبریک هفته مقام شامخ معلم و تسلیت سالروز وفات حضرت زینب پیام رسان عاشورا بیان نمود: در جامعه انسانی، اساسی ترین کار، تعلیم و تربیت است و کسی که این رسالت را به دوش می کشد معلم است.
برجاس در ادامه گفت: دغدغه معلم همیشه این است که حیات بشر، بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا و مکتب و دین، همت اساسی آدمی باشد.
وی بیان کرد : فرهنگیان این منطقه تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف نظام آموزشی به کار بسته اند تا در مسیر تحقق این اهداف گام بردارند.
رئیس اداره آموزش و پرورش ادامه داد: در حوزه معاونت پرورشی و تندرستی حدود ۴۰۰ دانش آموز در مسابقات فرهنگی هنری شرکت کردند که ۹۰ نفر آنها در این مسابقات مقام های اول تا سوم منطقه را کسب و از این افراد ۶ نفر در مسابقات استانی رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.
برجاس بیان داشت: در سال ۹۳ تسهیلاتی که برای فرهنگیان واگذار شده به تعداد ۲۶۵ نفر بوده که در حوزه صندوق تعاون ۱۲۵ نفر به مبلغ حدود ۷ میلیاردو ۸۹۱ میلیون ریال است که جمعا به میزان بیش از ۱۳میلیارد و۴۲۰ میلیون ریال جهت رفاه فرهنگیان منطقه فین تسهیلات اهدا شد.
گفتنی است در پایان از ۸ نفر معلم نمونه منطقه و غریب به ۵۰ نفر از قبیل مدیران، معاونین، مربیان پرورشی و تربیت بدنی کادر خدماتی مدارس تجلیل شد.

لازم به ذکر است این مراسم در سالن شهید رضاپور شهر فین با حضور اکثریت فرهنگیان منطقه برگزار شد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff