مراسم گرامیداشت روز معلم با حضور مدیر کل استان هرمزگان در جناح
+ پ -
مراسم گرامیداشت روز معلم با حضور مدیر کل استان هرمزگان در جناح

مراسم روز معلم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و رییس آموزش و پرورش جناح و مسولین محلی در جناح برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،کرم پور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در مراسم تجلیل از معلمان نمونه جناح ضمن یاد و گرامیداشت شهید مطهری گفت: نگاه به معلم نگاهی هویتی است و هر کس که معلم می شود در او دگرگونی هویتی و شخصیتی اتفاق می افتد که نتیجه آن رسیدن به مرتبه ای بالاتر از وجود و انسانیت می رسد.

وی با بیان اینکه مردم می توانند نظارت عالیه بر آموزش و پرورش داشته باشند اظهار کرد : مهمترین سرمایه آموزش و پرورش نیروی انسانی است.
کرم پور گفت :مدرسه خانه دوم دانش آموزان و معلم عضوی از همین خانه آشنا است و تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم بهترین دستاورد برای هر سرزمین، ملت و کشور به حساب می آید.
وی با اشاره به سهم و نقش معلمان در پرورش روحیه تعالی و پیشرفت بشر تصریح کرد: حق شناسی از مقام معلم وظیفه عام و خاص است و جایگاه معلمان را در هیچ زمان و دورانی نمی توان نادیده گرفت.
وی افزود: معلم کسی نیست که در مقایسه با دانش آموزان اطلاعات بیشتری داشته باشد او یک راهبر و راهنمای تربیتی برای متربیان است ،معلم یک دوست حقیقی است . وی عنصری حریص به مقوله یاددهی و یادگیری است. معلم برانگیزاننده و یک اصلاح گر است .

 

ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح مثلت اقتدار و اعتبار معلمی را انسان پروری ، آینده سازی و دانش آوری دانست و تصریح کرد: در دانشگاه فرهنگیان به قدر بضاعت خواهیم کوشید معلمان به انقلاب هویتی و شخصیتی برسد و حیات طیبه را بتوانند تجربه کنند .

 

چمن پیرا دانشگاه فرهنگیان را رکن تعالی و تحول در نظام تعلیم و تربیت دانسته و یادآور شد: مدارس باید به یک سازمان یادگیرنده تبدیل شوند.

 

گفتنی است : در پایان از ۱۵معلم جناح تقدیر شد.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff