مراسم گرامیداشت حماسه ۹دی در رودان برگزار شد

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور پرشور مردم رودان مقابل مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مراسم گرامیداشت حماسه ۹دی با حضور پرشور مردم ولایی و شهیدپرور رودان ساعت ۹صبح همزمان با سراسر کشور مقابل مسجد جامع این شهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدعلی لبخندان در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در رودان اظهار کرد: وقتی به تاریخ انقلاب نگاه می‌کنیم روزهایی که دست خدا را بر سر خود احساس می‌کنیم و یکی از همان روزها به تعبیر رهبر معظم در تاریخ انقلاب ماندگار شد ۹ دی است.

وی افزود: ۹ دی پیوند بین امام جامعه با مردم است و این پیوند که با هدایت الهی رهبر فرزانه به وجود امام دست خدا را در بین خود احساس کردیم.

استاد حوزه و دانشگاه های هرمزگان ادامه داد: شهرستان رودان در طول تاریخ انقلاب اسلامی هم ثابت کرده است که فرزندانش سرباز انقلاب اسلامی هستند.

وی گفت: پیروزی ما در یک کلمه امام خمینی که شما تا زمانی که پشتیبان ولایت فقیه باشید به کشور آسیب نمیرسد یعنی هرکسی در هر پست و مقام بپذیرید آنکس که ما را به ساحل آرامش میرساند رهبر انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام لبخندان تصریح کرد: در سال ۸۸ فتنه ایی آغاز شد که به تعبیر مقام معظم رهبری خصوصیاتی داشت که لطف خداوند را احساس کردیم در واقع جنگ احزابی بود تمام حزب ها و کشورها مخالف با جمهوری اسلامی در یک جعبه قرار گرفتند و فریب خوردگان داخلی هم با آنها همرع شدند و دشمن آنان چنان با آنها همراه شدند که تا امروز هم حاضر به بکار بردن کلمه فتنه برای این روز هستند.

وی گفت: خطر در آن روزها ویژه دیگری بود و نه بحث تقلب در انتخابات و دیدید که وقتی که بصیرت نباشد سرانجام آن چه که دیدید جز برای آن افراد نیست.

استاد حوزه و دانشگاه های هرمزگان بیان کرد: خطری جدی انقلاب ما را در سال ۸۸ تهدید کرد اگر نبود مدیریت الهی و فرزانه مقام معظم رهبری ، نقشه های سونی برای از بین بردن انقلاب تدوین شده بود.

حجت الاسلام لبخندان خاطرنشان کرد: خسارت های بزرگی پرداخت کردیم اما نتایج بسیار بزرگی را بدست آوردیم و با صدای بلند بدنیا اعلام می‌کنیم رهبری الهی معظم له که تمامی مسایل را قبل از تمام دنیا می‌دانست، ماندگار ماندن روز نه دی به عنوان روز بصیرت و بصیرت مردمی، علی رغم آنکه خیلی آنها در آن روز نمره قبولی را نگرفتند اما آنهایی که دلسوزانه دغدغه انقلاب داشتند در اقشار و مسئولیت های مختلف نمره پیروزی را کسب کردند.

عکاس: قاسم نگاری

انتهای پیام/