مراسم پایان دوره دانش آموزان پایه ششم دبستان شیخ اسحق کوهیج بستک
+ پ -
مراسم پایان دوره دانش آموزان پایه ششم دبستان شیخ اسحق کوهیج بستک
با هدف ایجاد انگیزه برای دانش آموزان برگزار شد:

مراسم پایان دوره دانش آموزان پایه ششم دبستان شیخ اسحق کوهیج بستک

با هدف ایجاد انگیزه و تقویت روحیه دانش آموزان، مراسم پایان دوره دانش آموختگان پایه ششم در دبستان شیخ اسحق روستای کوهیج از توابع شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، علاءالدین عزیزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در آیین پایان دوره دانش آموزان پایه ششم دبستان شیخ اسحق کوهیج ضمن تبریک به دانش آموزان و خانواده ها به مناسبت به پایان رساندن اولین دوره تحصیلی خود، با اشاره به اینکه انسان با علم آموزی است که به رشد و تعالی می رسد، اظهار داشت: اهمیت کسب علم و شیرینی دانایی و یادگیری بهترین خاطره برای شخص می باشد که بایستی در تمامی طول عمر خود او را حفظ کند.

 

عزیزی با بیان اینکه علم به مثابه چراغی روشن در شب تاریک می باشد، افزود: این مراسم با هدف ایجاد انگیزه و تقویت روحیه علم آموزی در دانش آموزان انجام شد.

 

وی در ادامه خطاب به دانش آموزان گفت: شما فرزندان این مرز و بوم با درس خواندن خود می توانید زمینه شکوفایی و پیشرفت کشور را فراهم نمایید، پس هیچگاه از راه کسب علم و دانایی دوری نکنید و این گوهری را که به واسطه ی علم و دانش در وجود شما است بایستی تا همیشه نگه دارید.

 

گفتنی است این مراسم که با حضور مسئولین و والدین در دبستان شیخ اسحق روستای کوهیج از توابع این شهرستان برگزار شد از معلمان و دانش آموزان پایه ششم با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

mpe.1

mpe.2

mpe.3

mpe.4

mpe.6

انتهای خبر/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff