مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور بندرعباس برگزار شد
+ پ -
مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور بندرعباس برگزار شد

مراسم جشن دانش‌آموختگی ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد بندرعباس با حضور مسئولین این دانشگاه در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،صمد حمزه‌ئی،رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم جشن دانش‌آموختگی ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد بندرعباس با بیان اینکه دانشگاه پیام نور بندرعباس از کیفیت آموزشی بالا و منابع استاندارد برخوردار است اظهار کرد: مدرک دانشگاه پیام نور همچون برخی دانشگاه‌ها که به سهولت مدرک را در اختیار دانشجو قرار می‌دهند، کم اعتبار نیست.
وی با بیان اینکه ممکن است معدل برخی از دانشجویان دانشگاه پیام نور، به ظاهر معدلی پایین باشد تصریح کرد: ارزش‌ معدل و درس‌خواندن دانشجویان در دانشگاه پیام نور، با معدل بالا دانشجویان در خیلی از دانشگاه‌هایی که کیفیت لازم را ندارند قابل مقایسه نیست و بالاتر است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اضافه کرد: امسال دانشگاه پیام نور به لحاظ کیفیت منابع آموزشی، کیفیت دروس، کیفیت امتحان‌ها و کیفیت آموزش رتبه اول کشور را کسب کرد.
دکتر مصدقی رئیس دانشگاه پیام نور بندرعباس نیز در این مراسم با بیان اینکه امروز دانشگاه پیام نور یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی کشور است گفت: مدرک این دانشگاه جز معتبرترین مدرک‌های دانشگاهی در سطح کشور است.
وی با بیان اینکه روزی دانشگاه پیام نور، دانشگاهی ضعیف شمرده می‌شد تصریح کرد: پیش از این تصور برخی این بود که دانشگاه پیام‌نور تنها ویژه افراد کارمند و مسن است.
دکتر مصدقی با بیان اینکه امروز دانشگاه پیام نور، دانشگاهی زنده و پویا است، خطاب به دانشجویان اظهار کرد: این سرزندگی و پویایی به جهت حضور دانشجویانی پرتلاش و کوشا چون شما بود.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff