مراسم جشن الفبای دانش آموزان شهر بندر کوهستک برگزار شد+ تصاویر
+ پ -
مراسم جشن الفبای دانش آموزان شهر بندر کوهستک برگزار شد+ تصاویر

جشن الفبای ۹۷۰ نفر از دانش آموزان ابتدایی مدارس شهرستان سیریک در مدرسه شهید اژه ای شهر بندر کوهستک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی، مراسم جشن باسوادی دانش آموزان سال اول ابتدایی هر ساله اواخر سال تحصیلی در قالب جشن الفبا به منظور پایان یافتن یاد گیری حروف الفبا دانش آموزان همراه با والدین و برنامه های متنوع فرهنگی هنری برگزار می شود  .

 

به مناسبت پایان یافتن یاد گیری حروف الفبا دانش آموزان سال اولی مراسم جشن الفبا با حضور اولیاء دانش آموزان و معلمین با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری ، تجلیل از دانش آموزان ، والدین فعال و معلمان همراه با جشنواره غذا و دسرهای غذایی برگزار شد.

 

در بهار حیات زندگی هر انسانی سال اول ابتدایی با توجه به اینکه از دنیای کودکی و دل بستگی به خانه و خانواده رهایی و وارد زندگی و دنیایی متفاوت از خانه و خانواده میشود ضمن برخورداری از هیجان برای خیلی از بچه ها دنیایی از استرس و نگرانی است و باید همواره در این مقطع و در طول سال با ظرافت و متانت خاصی با این شکوفه ها رفتار و برخورد شود.

 
از آنجائیکه دانش آموزان سال اولی شکوفه های آموزش رسمی آموزش و پرورش و شاخه های امید زندگی خانواده ها و مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش شهرستان می باشند ضرورت توجه به آنان از هر پایه و مقطعی برای همه ما و خانواده ها امری ضروری و بسیار مهم است.

 

شهرستان سیریک دارای ۵ هزار دانش آموز سال اولی و حدود ۸۰ مدرسه ابتدایی است.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff