مراسم ترحیم آیت الله هاشمی با شرکت پرشور شیعه و سنی در سیریک برگزار شد+ تصایر

+ پ -
مراسم ترحیم آیت الله هاشمی با  شرکت پرشور شیعه و سنی در سیریک برگزار شد+ تصایر

مراسم ترحیم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرستان سیریک با حضور پرشور و گسترده مردم شیعه و سنی و مسئولان در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی فرماندار شهرستان سیریک گفت:  مردم ما دلسوز اصلی نظام هستند و حضور پرور و گسترده مردم در مراسم تشیع و تدفین حضرت آیت الله هاشمس رفسنجانی یکی از یاران بزرگ انقلاب و نظام  ثبات کرد که همه مردم ایران قدر دان خدمت و تلاش های خدمتگزاران نظام و انقلاب هستند.

میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد: انسان های بزرگ و خدمتگزار در نظام و انقلاب نعمت هایی هستند که خداوند به ما داده است و وظیفه ماست که قدر دان زحمات و تلاش های آنها باشیم.

وی افزود:  با رحلت آیت الله هاشمی دشمنان خواستار ایجاد دو قطبی کردن نظام و یاران انقلاب و نظام بود که با بصیرت و هوشیاری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور معظم له در  مراسم تشیع و خاکسپاری و حشور گسترده آحاد مختلف مردم و مسئولان در این آئین همه ترفندها و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کرد.

ایزدی پور ابراز کرد: وظیفه ما در جامعه اسلامی این است که همه پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم  و حق نداریم که جلوتر از ایشان حرکت کنیم بلکه باید همه در زیر چتر ولایت  نه جلو تر و نه عقب تر حرکت کنیم بلکه همگام با ایشان حرکت کنیم تا موجب سوء استفاده دشمنان نشود.

امام جمعه شهرستان سیریک نیز گفت: برخی وقت ها اتفاقات تلخ منشاء خلق های بزرگی برای انسان و جامعه می شود و امروز رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که دشمن قصد سوء استفاده داشت با هوشیاری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و انسجام آحاد مردم و مسئولان خط بطلان کشیده شد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری افزود: تثبیت قدم خیلی مهم است که باعث می شود انسان در فراز و نشیب ها و پستی و بلندی ها و آزمایش ها که برایش بروجود می آید اصالت و رسالت اصلی خودش را فدای امور دنیا طلبی نگند و خودش را به امور دنیایی نفروشد.

وی یادآور شد: آنچه امروز مهم است محوریت است که در هیچ جای دنیا وجو ندارد و این خودش شاخص و معیار بزرگی است که هم آسان و هم سخت است و باید قدر این نعمت ولایت که خدا برای در امان ماندن از شر شیطان و دشمنان تا ظهور حضرت حجت بر ما عنایت کرده است.

امام جمعه موقت اهل سنت شهر شهر بندر سیریک گفت: خدا واقعا همیشه حافظ و نگهبان نظام و انقلاب اسلامی است  برای اینکه همه دشمنان خواستار نابودی این نظام و انقلاب هستند ولی نمی توانند این عظمت و عزت را از بین ببرند چون خدا با ماست.

شیخ علی ماهیگیر افزود: جای تاسف و نگرانی است که خیلی از کشورهای منطقه حاضر نیستند اشتباهات خودشان را بپذیرند و دست از شرارت خود بردارند آنها می دانند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت به کسی آزار و آسیبی نخواهند رساند و همیشه حامی حق و حقیقت است و به برادران مسلمان خود هیچ گزندی نخواهد رساند و همیشه حامی و پشتیبان آنهاست.

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff