مراسم تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس در بندرلنگه برگزار می شود
+ پ -
مراسم تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس در بندرلنگه برگزار می شود

شهردار بندرلنگه دفاع مقدس را یکی از مهمترین سند های افتخار آمیز ملت دانست و گفت : قدردانی از رزمندگان وخانواده های معزز ایشان یکی از وظایف اصلی ما وکم ترین کاری است که ما در قبال فداکاری آنان می توانیم انجام دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،محمد رضا زاده شهرداربندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز گفت دفاع مقدس یکی از مهمترین سند های افتخار آمیز ملت ماست و بزرگداشت آن ارج نهادن به تلاش و فداکاری شهدا، ایثارگران، آزادگان، خانواده های شهدا ،رزمندگان و همه کسانی است که در طول دفاع مقدس در جهت حفظ انقلاب اسلامی تلاش و از خود گذشتگی نمودند.

 

 

وی در ادامه با اشاره به ارزش شهید وشهادت افزود : شهادت از برترین واژه های فرهنگ اسلامی و از مقدّس ترین مفاهیم و معارف الهی و اوج کمال انسان است .

 

 

رضازاده اضافه نمود : رزمندگان با ایثار و از خود گذشتگی امنیت وآرامش را به کشور وملت ایران هدیه کردند وما همواره مدیون همرزمان این عزیزان یعنی شهدا هستیم وقدردانی از این عزیزان وخانواده های معزز ایشان یکی از وظایف اصلی ما وکم ترین کاری است که ما در قبال فداکاری آنان می توانیم انجام بدهیم .

 

 

وی گفت : شهدا زندگان همیشه تاریخ هستند و بر اعمال و کردار ما نظارت دارند و همه ما وظیفه داریم در جهت تحکیم و پاسداری از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای گرانقدر شهدا و ایثارگران ورزمندگان حرکت کنیم تا بتوانیم پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر (عج) بسپاریم .

 

 

رضا زاده شهردار بندرلنگه درپایان اظهار داشت :به پاس زحمات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مراسمی درچهارم مهرماه درسالن شهید اسدپور با همکاری بسیج هنرمندان ومعاونت حفظ آثار وارزشهای دفاع مقدس ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه برگزار میگردد وازجمعی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس شهرستان تقدیر می شود.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff