مراسم بزرگداشت آبروی کوچه‌ها افتخار محله در پارسیان
+ پ -
مراسم بزرگداشت آبروی کوچه‌ها افتخار محله در پارسیان

به مناسبت هفته دفاع مقدس،یاد وخاطره شهید طیب قاسمپور در قالب برنامه آبروی محله در کوچه این شهید والا مقام در محله احشام پارسیان گرامی داشته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در مراسم آبروی محله که به همت پایگاه شهید رجایی برگزار شد گفت:معنای واقعی تبعیت از ولایت فقیه در دوران دفاع مقدس به عینه مشاهده شد که رزمندگان سن وسال برایشان مهم نبود وفقط خواستند که حرف امامشان بر روی زمین نماند.

امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه شهدا بدون هرگونه توقعی به جبهه های جنگ رفتند خاطرنشان کرد:همه شهدا در وصیت نامه های خود به خانواده ها و آشنایان خود توصیه می کنند که مبادا حرف حضرت امام (ره) بر روی زمین بماند.
وی خطاب به خانواده های شهدا گفت: والدین شهدا،فرزندان خود که عزیزترین افراد زندگیشان بود را بدون هرگونه توقع ومنتی فدای اسلام،انقلاب و امامشان کردند،تا مبادا حرف رهبرشان بر روی زمین بماند ودشمن برخاک ما مسلط شود.
حجت الاسلام میرزایی افزود: زمانی که رزمندگان برای جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام می شدند حرفی از سهمیه کنکور برای خانواده شهدا نبود وخیانت است که عده ای خواسته باشند پشت سر شهدا این سخنان را بر زبان بیاورند.
امام جمعه پارسیان با تجلیل از رزمندگان وشهدای مدافع حرم گفت:رزمندگان در خارج از مرزهای این سرزمین علیه مسلمان نماهایی که مردم مظلوم را به شهادت می رسانند مبارزه می کنند و اگر آنها نبودند باید در داخل مرزهای این سرزمین با داعش می جنگیدیم و ظلم است که آنها را متهم به پول گرفتن کنیم، مگر اشک فرزندان وچشم انتظاری پدرو مادر چقدر می ارزد؟
 رادمهر فرماندار پارسیان با تبریک هفته دفاع مقدس گفت:امروز عزت واقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهیدانی است که دیروز بهترین هستی خود را تقدیم به این نظام ،قرآن واسلام کردند.
فرماندار پارسیان با تجلیل از شهیدطیب قاسمپور اظهار کرد: شهید قاسمپور بهترین دوران زندگی خودرا بر اساس تکلیف واعتقاد در جبهه های حق علیه باطل گذراند.
وی افزود: اگر امروز جموری اسلامی ایران جزیره امن منطقه و دنیا معرفی می شود،قطعا به برکت خون شهیدانی است که خالصانه وصادقانه و با دست های خالی در برابر ابر قدرت های شرق وغرب تا دندان مسلح ایستادگی و مقاومت کنند.
رادمهرخاطرنشان کرد: شهدا کسانی هستند که با وفاداری و با نثار جان پایه های انقلاب را مستحکم نمودند و خانواد های شهدا باید مورد تکریم و قدر دانی همیشگی ملت و مسئولین  باشد.
صفایی نماینده بنیادشهید پارسیان نیز به خاطره‌گویی پرداخت و یاد و خاطره شهید قاسمپور را گرامی داشت .
در این مراسم که با حضور مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان پارسیان همراه بود یاد و خاطره شهید قاسمپور گرامی داشته شد و از خانواده های شهید محله،شهیدقاسمپورقدردانی شد.
لازم به ذکر است شهید طیب قاسمپور درسال ۱۳۵۰ دیده به جهان گشود در گردان ۴۱ ثارالله عضویت داشت ودر عملیات کربلای ۵ فعالانه شرکت کرد و در تاریخ ۶۵/۷/۱۱به شهادت رسید ودر گلزار شهدای محله احشام به خاک سپرده شد.
img_3135 img_3148 img_3185 img_3196

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff