مراسم ادای سوگند به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران درپارسيان + تصاویر

+ پ -
مراسم ادای سوگند به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران درپارسیان + تصاویر
در آستانه فرارسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت؛

مراسم ادای سوگند به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران درپارسیان + تصاویر

به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه نهم دی ماه، روز بصیرت،مراسم ادای سوگند به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در مدرسه رستگاران برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام پرواز در حاشیه مراسم سوگند به پرچم به مناسبت فرار رسیدن سالگرد حماسه ٩ دی در مدرسه رستگاران درگفتگو باخبرنگار پارسیان خبر؛ اظهار کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان به عنوان یک ارزش تلقی می شود و دشمنان ما هم با قبول این مهم درصدد ایجاد شکاف بین مردم، انقلاب و مسئولان هستند.

 

حجت الاسلام پروازتصریح کرد: یوم الله ٩دی سال ٨٨ تجلی قدرت خداوند و جلوه زیبایی از بصیرت، ولایتمداری، وحدت و یکپارچگی ملت ایران بود.

 

وی با تأکید بر اینکه حماسه ٩ دی فتنه ٨٨را دفع کرد، گفت: حماسه ٩دی سبب شد تا سران فتنه با وجود اینکه اعلام برائت نکردند نتوانند در برابر بصیرت مردم قد علم کرده و از فتنه مرده‌شان یاد کنند.

 

حجت الاسلام پرواز مدیر مدرسه شجره طیبه رستگاران با بیان اینکه حماسه نهم دی خط بطلانی بر ترفندهای دشمنان زد خاطرنشان کرد: فتنه‌گران تلاش کردند نظام را به چالش بکشند که با حضور حماسی ملت ایران در صحنه ترفندهای دشمنان خنثی شد.

img_2271 img_2275 img_2276 img_2277 img_2278 img_2279 img_2280

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff