مذاکره باید منطقی و با حفظ حقوق ملت ایران باشد
+ پ -
مذاکره باید منطقی و با حفظ حقوق ملت ایران باشد

امام جمعه کیش با بیان اینکه خطوط اصلی مذاکره را رهبر معظم انقلاب مشخص کرده اند گفت: هدف اصلی از حضور دولتمردان ما پای میز مذاکره احیای حقوق ملت ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی،امام جمعه کیش با اشاره به اینکه مذاکره ای که در آن حق و حقوق ملت ایران نادیده گرفته شود قطعا به نفع ما نیست،گفت: اگر در مذاکرات طرف مقابل حقوق ما را به رسمیت بشناسد ما همچنان آماده مذاکره هستیم در غیر اینصورت مذاکرات از نظر مسئولان ما مردود خواهد بود.

 

امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه تحریم ها نمی تواند ملت ایران را به پذیرش توافقات غیر اصولی وادار کند، افزود: هر وقت فشار تحریم ها بر ملت ما افزایش یافته منجر به شکوفایی ظرفیت ها و استعدادها در ملت ایران شده است.

وی حضور در عرصه های بین المللی را نیاز تمامی کشورها خواند و اظهار کرد: درست است که ما نیاز به تعامل اقتصادی در صحنه بین المللی داریم که تحریم ها مانعی در مقابل این خواسته هستند اما ما کشوری هستیم با آرمان های هدفمند و برای هدفی که برگزیده ایم آماده ایم تا هزینه های لازم را بپردازیم.

خطیب جمعه کیش خاطرنشان کرد: مشکلاتی که از تحریم ها حاصل می شود هزینه ای است که ما بابت ایستادگی در مقابل استکبار و حفظ عزت و استقلال باید بپردازیم.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff