مذاکرات مانند جام زهر تلخی هایی هم به همراه دارد
+ پ -
واکنش برادر شهید شهریاری به بیانیه لوزان

مذاکرات مانند جام زهر تلخی هایی هم به همراه دارد

برادر شهید شهریاری گفت: بیانیه صادر شده حق شهدای هسته ای ایران را همانند پذیرش قطعنامه ۵۹۸ از سوی ایران در دوران دفاع مقدس احقاق کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، فرید شهریاری با اشاره به موفقیت های تیم هسته ای ایران درمذاکرات اظهار داشت: صدور این بیانیه مطبوعاتی موجب خوشحالی مردم ایران است که پس از ۱۲ سال مذاکره به نتایجی دست یافتیم.

وی با بیان اینکه این موفقیت موجب افزایش اقتدار ملی ملت ایران می شود، تصریح کرد: باید دولتمردان در مقابل دشمنان هوشیار بوده و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموند دشمن در هر لباسی که باشد همواره دشمن است.

برادر شهید هسته ای ایران خاطرنشان کرد: موفقیت های ایران در زمینه انرژی هسته ای و مذاکرات مدیون زحمات دولتمردان ایرانی در طول این مذاکرات بوده است که نتیجه آن موفقیت علمی و دیپلماسی ایران است.

شهریاری بر ضرورت ادامه راه شهدای هسته ای در مذاکرات تاکید کرد و گفت: در گفت و گو های طرفین باید این ضرورت مورد توجه باشد.

برادر شهید شهریاری در پاسخ به این سئوال که بیانیه صادر شده حق شهدای هسته ای ایران را احقاق کرد، گفت: امام خمینی (ره) با پذیرش قطعنامه ۵۹۸ در دوران دفاع مقدس آن را همچون نوشیدن جام زهر عنوان کردند که امروز هم این مذاکرات دارای تلخی ها و شیرینی های خاص خود است.

وی با بیان اینکه ما همواره مطیع اوامر مقام معظم رهبری هستیم، خاطرنشان کرد: ملاک اصلی منویات مقام معظم رهبری است.

برادر شهید شهریاری با اشاره به اینکه انجام برخی نرمش ها برای رسیدن به این توافق از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید بود، افزود: این نرمش ها به اقتدار ملی ایران می انجامد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff