مذاهب مختلف یمن با حمایت از انصارالله مقابل آل‌سعود متحد شده‌اند /انصارالله از حمایت‌های رهبر انقلاب و ملت ایران قدردانی می‌کند
+ پ -
مذاهب مختلف یمن با حمایت از انصارالله مقابل آل‌سعود متحد شده‌اند /انصارالله از حمایت‌های رهبر انقلاب و ملت ایران قدردانی می‌کند

نماینده انصار الله یمن گفت: مذاهب مختلف یمن عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله را قبول دارند و برای مقابله با رژیم آل سعود با یکدیگر متحد هستند و در این راه مقابل کشورهای استکباری از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سید شرف‌الدین در اجلاسیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در حمایت از مردم مظلوم یمن که ظهر امروز در سالن همایش مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد، از دفاع اساتید حوزه علمیه قم از مردم یمن تشکر کرد و افزود: راه اصلی نظام ایران و انصارالله یمن مشترک است.

وی با تاکید بر اینکه ادبیات ایستادگی در برابر کشورهای استکباری توسط امام خمینی(ره) به مسلمانان جهان انتقال داده شد افزود: سیدحسین بدرالدین‌الحوثی موسس انصارالله با تکیه بر آموزه‌های قرآن کریم و اهل‌بیت(ع) در راه مبارزه با دولت یمن گام برداشت.

نماینده انصار الله یمن ادامه داد:‌ مذاهب مختلف شیعه، سنی و زیدی، عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله را قبول دارند و برای مقابله با رژیم آل‌سعود با یکدیگر متحد هستند و در این راه مقابل کشورهای استکباری از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی می‌کنند زیرا این ملت به گروه سیاسی خاصی وابسته نیستند و فقط برای رسیدن به استقلال تلاش می‌کنند.

وی آموزه‌های قرآنی را راهکاری برای پیشبرد اهداف انصارالله دانست و مطرح کرد: موسس انصار‌الله در راه مبارزه با ظلم به شهادت رسید و اکنون نیز فرزند او در همان راه مقابل حکومت آل‌سعود ایستاده است.

سید شرف‌الدین از اقدامات مردم ایران برای حمایت از مردم یمن یاد کرد و افزود: انصارالله از حمایت‌های رهبر انقلاب اسلامی و ملت ایران قدردانی می‌کند و با تکیه بر داشته‌های خود و امید به خداوند تبارک و تعالی به پیروزی می‌رسد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff