مدیر اداره ثبت اسناد و املاک بستک بعد از دوازده سال از سمت خود كناره گيري كرد
+ پ -
مدیر اداره ثبت اسناد و املاک بستک بعد از دوازده سال از سمت خود کناره گیری کرد

یوسف دیوانی چهره ی نام آشنای مطبوعات غرب استان، پس از ۱۲سال مدیریت بر اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک به منظور شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری جهانگیریه یوسف دیوانی چهره ی نام آشنای مطبوعات غرب استان، پس از ۱۲سال مدیریت بر اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک به منظور شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

وی که از سال۱۳۸۲و پس از شهرستان شدن بستک، به عنوان اولین رئیس اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان منصوب شده، ۱۲سال سابقه مدیریت این اداره و۱۷سال سابقه اجرایی در کارنامه خود دارد.

گفتنی است در زمان مدیریت دیوانی بر اداره ثبت اسناد واملاک بستک اقدامات بزرگ و موثری صورت گرفته که صدور اسناد مالکیت روستاها و افزایش دفاتر اسناد رسمی و ازدواج، و مکانیزه شدن خدمات ثبتی و سند تک برگ، از آن جمله است.

اما آنچه دیوانی را بیشتر معرفی می‌کند چهره مدیریتی ایشان نیست بلکه مردم ایشان را بیشتر به عنوان چهره‌ای دانشگاهی، مطبوعاتی، پژوهشگر و فرهنگی می‌شناسند که از بارزترین فعالیت مطبوعاتی وی می‌توان به صاحب امتیازی ماهنامه مروارید مهر اشاره کرد که از سال ۱۳۸۳تا کنون حضوری موفق در حوزه رسانه استان و غرب آن داشته است.

یوسف دیوانی که خود اصالتا اهل شهرستان بندرلنگه می باشد ، در رشته حقوق تحصیل کرده و از سال ۱۳۸۶ در دانشگاههای پیام نور بستک ، آزاد اسلامی جناح، و علمی کاربردی بندرلنگه و اخیرا پیام نور بندرلنگه مشغول به تدریس می‌باشد.

هنوز جایگزینی برای یوسف دیوانی جهت مدیریت اداره ثبت اسناد و املاک بستک معرفی نشده است .

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff