مدیریت جهادی در آموزش و پرورش تربیت انقلابی نسل آینده است
+ پ -
مدیریت جهادی در آموزش و پرورش تربیت انقلابی نسل آینده است
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه :

مدیریت جهادی در آموزش و پرورش تربیت انقلابی نسل آینده است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه گفت:آموزش و پروش ظرفیت بالقوه بسیار بالایی دارد زیراکه با تربیت نسل انقلابی و جهادی می تواند در سعادتنمدی جامعه مثمر ثمر باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مـــرواریـــد نـــیـــوز: حجت الاسلام و المسلمین محمد فولادی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه از ایجاد تفاهم نامه همکاری ما بین اداره تبلیغات و آموزش و پرورش بندرلنگه خبر داد و گفت: این تفاهم نامه در زمینه های آموزشی و پژوهشی و گفتمان های مدارس و محافل انس با قرآن منعقد شد.

 

 وی در حاشیه این تفاهم نامه افزود:‌ تفاهم نامه های همکاری باعث رشد و اعتلای کار فرهنگی و مذهبی می شود و تبعات این تعامل و ارتباط سبب تربیت بهتر نسل امروز جامعه علی الخصوص نسل نوجوان و جوان می شود.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه ضمن برشمردن مزایای تعامل و ارتباط سازنده تصریح کرد: تعامل و همکاری با مسئولین آموزشی و پژوهشی در راستای اهداف سازمان تبلیغات اسلامی است که خدا را شکر مسئولین شهرستان بندر لنگه در زمینه همکاری و تعامل به نحو موثری عمل می کنند.

 

حجت الاسلام فولادی در ادامه گفت: آموزش و پروش ظرفیت بالقوه بسیار بالایی دارد زیراکه با تربیت نسل انقلابی و جهادی می تواند در سعادتنمدی جامعه مثمر ثمر باشد.

 

وی در پایان تاکید کرد: آموزش و پرورش بایستی در راس امور قرار بگیرد تا شاهد پیشرفت بیشتر در امور باشیم و این نکته را هم در نظر داشته باشیم که آموزش بایستی مداوم و منظم باشد تا اثر خودش را بگذارد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff