مدیریت آموزش و پرورش رودان مورد تقدیر قرار گرفت
+ پ -
مدیریت آموزش و پرورش رودان مورد تقدیر قرار گرفت

احمد محمودی فرماندار رودان با اهداء لوح سپاسی به مدیریت آموزش و پرورش رودان، از عملکرد این مجموعه در طول هفته بزرگداشت مقام معلم تقدیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، احمد محمودی فرماندار و رییس ستاد بزرگداشت مقام معلم در شهرستان رودان از مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان به پاس همکاری ، همراهی و تلاش های شبانه روزی در اجرای مناسب برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم تجلیل کرد.

محمودی در حاشیه مراسم تقدیر از مدیر آموزش و پرورش رودان، با بیان اینکه معلمان راهنمای بشر به سوی رستگاری هستند، گفت: معلم، پرورش دهنده روح انسان های متعهد برای آبادانی فردای ایران اسلامی است و در این میان هیچ شغل و مقامی قابل قیاس با شغل شریف معلمی نیست.

فرماندار رودان تصریح کرد: ارج و قرب اخروی شغل معلمی مافوق تصور است، چرا که معلم از عمق جان و دل، انسان ها را تعلیم می دهد و از جهلی که تا پایان عمر ممکن است گریبان گیر انسان شود می رهاند.

محمودی افزود: این معلم است که کمک می کند هر فرد با آگاهی و عقلانیت تمام در مسیر قرب الهی و رسیدن به سعادت و خوشبختی حرکت کند، از این رو نمی توان معلمی را یک شغل نامید بلکه ذوق و هنر فرهنگیان در قبال تربیت نسلی متعد، نشأت گرفته از روح بزرگی است که خداوند به معلمان عطا کرده است.

فرماندار و رییس ستاد بزرگداشت مقام معلم رودان با تقدیر از عملکرد مجموعه آموزش و پرورش در برگزاری مراسمات هفته بزرگداشت مقام معلم در چهار حوزه مختلف در این شهرستان، از موسی خادمی مدیر آموزش و پرورش رودان با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff