مدیران صنعت آهن و فولاد کشور در جزیره کیش گردهم می آیند
+ پ -
مدیران صنعت آهن و فولاد کشور در جزیره کیش گردهم می آیند

نخستین کنفرانس آهن و فولاد ایران از سه شنبه مدیران صنعت آهن و فولاد ۲۵ کشور جهان در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  از کیش، اگرچه این همایش بدون ذکر نام بین المللی در آن برگزار می شود اما حضور ۲۵ کشور جهان در آن رنگ و بوی بین المللی به آن می بخشد.

 
بر پایه این گزارش نخستین کنفرانس آهن و فولاد متال بولتن از سه شنبه ۲۴ شهریور به مدت دو روز به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود.

 
در این همایش مدیران و کارشناسان داخلی وخارجی، مزیت های سرمایه گذاری در حوزه آهن و فولاد کشور را با مهمترین و جدید ترین محورهای سنگ آهن و طرح های جدیدآن مورد بحث و بررسی قرار می دهند.

 
برگزاری ۶ نشست تخصصی با موضوعات فولاد ایران، فولاد در جهان و بهترین شیوه های اجرایی، لغو تحریم ها و روابط کاری و تجاری با ایران، سرمایه گذاری و تمین مالی، اطلاعات دقیق و جامع درباره صنایع سنگ آهن ایران و فناوری – بهبود راندمان از موارد مهم در این کنفرانس دو روزه است.

 

همزمان با برگزاری این کنفرانس، نمایشگاه بین المللی با هدف ارایه جدیدترین دستاوردهای نرم افزاری و سخت افزاری در بخش آهن و فولاد برپا می شود.

 
دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی سخنران افتتاحیه در این همایش است و پس از آن دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از وضعیت بخش معدن و صنایع معدنی ایران و فرصت های سرمایه گذاری در این بخش ها تازه ترین گزارش را برای حاضران ارائه خواهد کرد.

 
کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، سوئد، ژاپن، روسیه، فرانسه، چین ، هند، سوئیس ، انگلیس ، مکزیک ، بلژیک و دانمارک از جمله کشورهایی هستند که در این کنفرانس سه روزه حضور فعال خواهند داشت.

 

 

همچنین مدیران و نمایندگان بخش معدن و صنایع معدنی کشورهای امارات متحده عربی، سنگاپور، ترکیه، بحرین، لبنان، هند، عربستان سعودی، اکراین، کویت ، قزاقستان و عراق از جمله شرکت کنندگان در این کنفرانس هستند.

 
موسسه بین المللی متال بولتن برگزارکننده کنفرانس های بین المللی درباره فلزات از جمله آهن و فولاد از ۱۰۲ سال قبل فعالیت های خود را در بخش فلزات آهنی و غیر آهنی و بازارهای این بخش با انتشار مجله ای به همین نام آغاز کرده است و در حال حاضر سالانه بیش از ۶۰ همایش در سراسر جهان برگزار می کند، برای نخستین بار است که در ایرن اقدام به برگزاری همایش کرده است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff