مدیران شهرستان در تصمیمات خود تدبیر و عقلانیت را مدنظر قرار دهند
+ پ -
مدیران شهرستان در تصمیمات خود تدبیر و عقلانیت را مدنظر قرار دهند

معاون فرماندار شهرستان بستک گفت: مدیران شهرستان در اجرای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی دقیق داشته باشند و در تصمیمات خود تدبیر و عقلانیت را مدنظر قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: انتظار ما از مدیران دستگاه های اجرایی، استفاده از تمام ظرفیت های موجود و کار با برنامه است و پذیرفته نیست که بدون نظر کارشناسی طرحی اجرا شود.

 

معاون فرماندار بستک گفت: متاسفانه امروزه شاهد شکل‌گیری فضاهای مجازی مخربی علیه دولت تدبیر و امید هستیم که مدیران شهرستان باید در حوزه کاری خویش نسبت به تببین دستاوردها و موفقیت های دولت در سطح روستاها و شهرها اقدام نمایند.

 

احمدی با تاکید بر تعامل و همکاری مدیران شهرستان در انتخابات ۱۰ اردیبهشت ، افزود: کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان نسبت به آماده سازی محل استقرار شعب، مهمانسرا، تامین وسیله نقلیه و نیروی انسانی با ستاد انتخابات شهرستان و بخش ها همکاری داشته باشند.

 

وی بیان داشت: شهرداری ها، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، شرکت گاز و… از حفاری در شهرها، روستاها و محورهای ارتباطی تا ۱۲ اردیبهشت اجتناب نمایند.

 

معاون فرماندار بستک تاکید کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان، مصوبات سفر استاندار محترم که در حوزه کاری آن دستگاه عملیاتی و اجرا نشده را پیگیری و در اسرع وقت اقدام نمایند.

 

وی خواستار همکاری کلیه دستگاههای اجرایی با ستاد گرامیداشت هفته مقام معلم و کار و کارگر شد.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff