مدیران روابط عمومی مناطق و سازمان‌های شهرداری بندرعباس تجلیل شدند

شهبازی از تجلیل مدیران مناطق و سازمان های شهرداری مرکز استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛امیرارسلان شهبازی مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در آیین تجلیل از تجلیل مدیران مناطق و سازمان های شهرداری مرکز استان هرمزگان اظهار کرد: همکاری و تعامل سازمان ها و مناطق شهرداری بندرعباس از دیرباز تا کنون با این سازمان همراه بوده است.

وی با بیان اینکه بیش از دو سوم این مجموعه شهری را نیروهای کارگری تشکیل می دهند، افزود: روابط عمومی های فعال در سازمان ها و مناطق شهرداری بندرعباس پل ارتباطی خوبی میان سازمان بسیج کارگران با این سازمان بوده اند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های متفاوت در هفته دفاع مقدس امسال و همچنین دیگر برنامه های اجرا شده در طول سال جاری ، تصریح کرد: مسوولین روابط عمومی های سازمان های تابعه شهرداری بندرعباس نقش بسزایی در بهتر برگزار شدن برنامه های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان بندرعباس ایفا کرده اند.

مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) گفت: تمام توان خود را در این مجموعه استانی به هم افزا کرده ایم تا بتوانیم نسبت به رفع بخشی از آلام و دغدغه های کارگران جامعه بکار بگیرم.

شهبازی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی های مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری بندرعباس، خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده ای نه چندان دور پایگاه بسیج شهرداری این شهر را به سازمان بسیج شهرداری ارتقاء دهیم.

گفتنی است در این آیین مریم پاسالار سرپرست مدیریت روابط عمومی و ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس نیز ضمن تقدیر از پیشنهاد مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات هرمزگان در خصوص تاسیس سازمان بسیج شهرداری ها، اظهار کرد: شهرداری بندرعباس این ظرفیت را دارد که در جهت تحقق روحیه جهادی و بسیجی بین شاغلان در این مجموعه زمینه فراهم آوری این پیشنهاد را فراهم آورد.

پاسالار ضمن تقدیر از همراهی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه هرمزگان در حمایت از کارگران، افزود: این قشر پر تلاش در استان هرمزگان جزو خالص ترین و منظم ترین نیروهای جامعه به شمار می آیند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های خوب همکاران پرتلاش در مجموعه شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: با حضور شهردار جدید شاهد تحولات خوبی در سطح شهر بندرعباس خواهیم بود.

سرهنگ جعفر اسلامی معاون فرهنگی سپاه امام سجاد علیه السلام نیز در این آیین ضمن تقدیر از خدمات و زحمات خالصانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات هرمزگان اظهار کرد: این سازمان در راستای گره‌گشایی از مشکلات مردم بویژه کارگران زحمتکش اقدامات ارزنده ای را انجام داده است.

اسلامی افزود: برگزاری ده مرحله رزمایش مواسات و همدلی، جمع آوری کمک‌های مومنانه و همچنین راه اندازی صندوق خیریه حاج قاسم سلیمانی و پشتیبانی از چندین مراکز تجمیع واکسیناسیون کرونا و همچنین شیفت ایثار در بین کارگران،کارخانجات و کارگروه های رفع موانع تولید در سطح استان از اقدامات اثربخش این سازمان بوده است.

وی با بیان اینکه اهم این اقدامات در راستای حفظ شأن و منزلت کارگران پر تلاش صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری با مجموعه پر تلاش شهرداری بندرعباس این اقدامات تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/