مدیران اجرایی اعتبارات ماده ۱۸۰ را با جدیت پیگیری کنند
+ پ -
مدیران اجرایی اعتبارات ماده ۱۸۰ را با جدیت پیگیری کنند

فرماندار پارسیان اعتبارات مصوب ماده ۱۸۰ را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود : پیگیری دریافت این مبلغ از طریق مدیران اجرایی ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد رادمهر فرماندار پارسیان در گفتگو با پارسیان خبر گفت: اعتبارات ماده ۱۸۰ ظرفیت خوبی را برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ایجاد می‌کند که باید از آن به نحو شایسته استفاده کنیم.

 

 

وی اضافه کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ در اختیار مناطقی از کشور قرار می‌گیرد که از شاخص‌های کمتری در حوزه توسعه برخوردار باشند.

 

 

فرماندار پارسیان در ادامه گفت: امسال حدود ۱۵۱ میلیارد تومان از اعتبارات ماده ۱۸۰ به استان تعلق گرفته که از این میزان حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به شهرستان اختصاص داده شده و ضریب آن ۱.۷ دهم درصد می‌باشد که خود نشان از بالاتر بودن ضریب‌های شاخص پیشرفت در شهرستان دارد.

 

 

رادمهر تصریح کرد: بیشترین اعتبار در شهرستان امسال به بخش‌های آموزش، طرح‌های هادی روستایی و آب اختصاص یافته که امیدواریم در این سه بخش طرح‌هایی که در دست اجرا قرار دارد به سرانجام برسد.

 

 

فرماندار پارسیان در پایان تأکید کرد: مدیران اجرایی و دستگاه‌هایی که از ماده ۱۸۰ برای آنها اعتبار گذاشته شده باید اعتبارات خود را از طریق دستگاه‌های استانی خود پیگیری کنند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff