مدیرانی که در خاموشی جابه جا می شوند/هرمزگان با چه دیدی به پارسیان می نگرد
+ پ -
مدیرانی که در خاموشی جابه جا می شوند/هرمزگان با چه دیدی به پارسیان می نگرد

چندی است که مسئولان هرمزگان در بی خبری مسئولان پارسیان مدیران این شهرستان را جابه جا می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ خبری که یکباره بر روی سایت های خبری مبنی بر اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در حکمی علی‌اصغر قنبرزادگان را به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارسیان منصوب کرد همه را غافل گیر کرد.

 

جابه جایی رئیس اداره ورزش وجوانان پارسیان در خاموشی هر چه تمام تر انجام گرفت  واین در حالی بود که هیچ یک از مسئولان شهرستان پارسیان از آن با خبر نبودند واز آن ابراز بی اطلاعی می کردند.

 

رادمهرفرماندار پارسیان در مراسم فینال مسابقات فوتسال جام نیکوکاری که در شهرستان برگزار شد در حین سخنان خود ابراز داشت:رئیس اداره ورزش و جوانان ما در خاموشی تودیع شده است.

 

همچنین چندی پیش سرپرست منطقه ویژه انرژی بر پارسیان نیز در سکوت رسانه ای و بدون حضور هیچ یک از مسئولان شهرستان تودیع ومعارفه شد که همگان را غافل گیر نمود.

 

در دوره مدیریت سابق اداره ورزش و جوانان ورزشکارانی پدیدار شده بودند که مدال های آسیایی، استانی و منطقه ای فراوانی به دست آورده بودند واگر مدیریت سابق کارنامه درخشانی داشت حق ایشان بود که با حضور مسئولان شهرستانی این تودیع انجام می گرفت و اگر ایشان در منصب خود ضعیف عمل کرده بود این افتخارات از کجا به وجود آمده است.

 

جای بسی تأسف است که مسئولان ومدیران هرمزگان بدون هماهنگی و بدون هرگونه اطلاع این جابه جایی ها را انجام می دهند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff