مدعیان افسردگی جوانان شادی و نشاط را توام با ابتذال می دانند
+ پ -
مدعیان افسردگی جوانان شادی و نشاط را توام با ابتذال می دانند
گفتگو اختصاصی/سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس:

مدعیان افسردگی جوانان شادی و نشاط را توام با ابتذال می دانند

سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس تصریح کرد:افرادی که مدعی افسردگی جوانان هستندنشاط و شادی را توام با ابتذال می دانندکه این مسئله در جامعه ایرانی و بین جوانان مقید به جمهوری اسلامی جایگاهی ندارد.

احمد جباری، نماینده مردم غرب هرمزگان و سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت:خستگی و افسردگی با جوانان و فرهنگ ایرانی فاصله دارد و جوانی که تا پاسی از شب به عبادت می پردازد، بی تحرک نیست.

وی اظهار کرد:اگر تعریف از نشاط و بالندگی، ابتذلال و ولنگاری باشد باز هم جوانان ایرانی در برابر آن بی تفاوت نیستند و با این موضوع برخورد می کنند.

جباری افزود:افرادی که مدعی افسردگی جوانان هستندنشاط و شادی را توام با ابتذال می دانند که این مسئله در جامعه ایرانی و بین جوانان مقید به جمهوری  اسلامی جایگاهی ندارد.

نماینده مردم غرب هرمزگان تصریح کرد: با شادی و نشاط جوانان مخالف نیستیم امام با کسانی که سعی دارند هنر و موسیقی را با حال و هوای غربی و فرهنگ مهابانه در جامعه ترویج دهند مخالف هستیم.

جباری با بیان اینکه در کشور ما هنرمند و موسیقی دانان بنامی حضور دارند، خاطر نشان کرد: فرهنگ هرمزگان با انواع موسیقی های سنتی عجین است که با سرمایه گذاری و حمایت از هنرمندان می توان پایلوت هنر بومی استان را شکل داد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff