مدرسه شهید کشوری در دو راهی تعطیلی قرار دارد
+ پ -
مدرسه شهید کشوری در دو راهی تعطیلی قرار دارد

رئیس شورای اسلامی شهر کوشکنار از تردیدها در ثبت نام جدید سال جدید مدرسه شهید کشوری کوشکنار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، وحید قاسمی رئیس شورای اسلامی شورای شهر کوشکنار عصر امروز در گفتگو با پارسیان خبر گفت: مدرسه «شهید کشوری» با نام قدیم «آل حرم» از سال ۱۳۲۸ با تابعیت آموزش و پرورش کنگان فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مدارس استان و کشور نقش مهم خود را در ترویج سواد آموزی در جنوب کشور ایجاد کرد.

 

وی اضافه کرد: بنای کنونی ساختمان مدرسه به دوران سال‌های  ۱۳۲۸برمی‌گردد و تا کنون هیچگونه عملیات بازسازی که اصل سازه ساختمان را شامل شود صورت نگرفته است.

 

رئیس شورای اسلامی کوشکنار خاطر نشان کرد: کارشناسان نوسازی مدارس طی بازدیدی که از مدرسه داشته‌اند تخریبی بودن مدرسه را تأیید کرده‌اند اما عدم تخصیص اعتبارات ساخت مانع از تخریب آن شده است.

 

قاسمی ادامه داد: در سال تحصیلی جدید این سؤال ذهن مردم و اولیای دانش‌اموزان را مشغول کرده که با این وضعیت سازه مدرسه ثبت نام انجام شود یا خیر که این وضعیت در حال بررسی است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر کوشکنار در پایان گفت: شهر کوشکنار ۸ مدرسه دارد که پنج مدرسه آن توسط مردم و خیرین ساخته شده و امیدواریم این مدرسه به زودی تعیین تکلیف شود.

 

انتهای  پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff