مدرسه شش کلاسه روستای کلنگی با اعتبار ۶ میلیارد و پانصد میلیون ریال به بهره برداری رسید

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز به نقل از آذینی ؛ محمد فولادی مدیر آموزش و پرورش سیریک گفت : مدرسه ۶ کلاسه روستای کلنگی با زیر بنای ۴۰۸ متر مربع در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع شامل محوطه سازی ، ۶ کلاس درس ، اتاق مدیریت و سرویس های بهداشتی با اعتبار شش میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات خیری و نوسازی مدارس ساخته شده است .
فولادی در آئین بهره برداری این فضای آموزشی افزود: چهار میلیارد ریال از اعتبارات این پروژه توسط خیر ( مراد طاهری ) و دو میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات نوسازی همراه با تجهیزات کامل برای ۸۵ دانش آموز ساخته شده است.
وی با بیان اینکه مدرسه خانه دوم انسان ها و محلی برای فراگیری علم و معرفت است اظهار داشت: وظیفه همه ما مسئولین و والدین می باشد تا در راستای اهتمام و توجه جدی به بخش تعلیم و تربیت و پرورش نسل های آینده ساز ممکلت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همکاری و مشارکت فعال داشته باشیم.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک ابراز داشت: الحمدالله در سال های اخیر جایگاه آموزش و پرورش شهرستان سیریک به لحاظ میزان عملکردی و رضایت بخشی و کسب موفقیت های علمی ، فرهنگی ، هنری ورزشی ، احکام ، قرآن و معارف ،فن آوری نانو و پذیرش و قبولی در دانشگاهها دارای جایگاه خوب و مناسبی قرار دارد.
فولادی اضافه کرد: ثمربخشی آموزش و پرورش از یکسو تبدیل کردن انسانهای مستعد به انسانهای سالم، بالنده، متعادل و رشد یافته و از سوی دیگر تأمین کننده نیازهای نیروی انسانی جامعه در بخشهای متفاوت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برشمرد.
انتهای پیام/.