مدت زمان تصویب برجام رکورد جدیدی در مجلس بود/امید است تصویب برجام موجب رفع مشکلات مردم شود
+ پ -
مدت زمان تصویب برجام رکورد جدیدی در مجلس بود/امید است تصویب برجام موجب رفع مشکلات مردم شود

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت : هفته گذشته شاهد تصویب کلیات و جزئیات برجام در مجلس شواری اسلامی که در مجلس این وظیفه خطیر را  در ۲۰ دقیقه انجام داد و یک رکورد جدید را ثبت کرد و امید است تصویب برجام موجب رفع مشکلات مردم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خانه فرهنگ و هنر ، مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن عرض تسلیت ماه محرم ،گفت :از ابتدای تاریخ که جریان ظلم و ستم در دنیا شکل گرفت دو جریان دیگر از جمله جریان و خط مبارزه با ظلم و ستم خط انبیاءاولیاء و جانشین شکل گرفت و هیچ پیامبری (ع) زیر بار ظلم نرفت و مبارزه کردند  و در سختی ها کوتاه نیامدند و سازنش نکردند و همه سختی ها را به جان خریدند و مبارزه کردند.

 

 

مختاری  ادامه داد: جریان ساز طلبی و عافیت طلبی همیشه وجود داشته است و زیر پوست جامعه قرار گرفته است اگر نگاه امام حسین عافیت طلبی بود عاشورا بوجود نمی آمد و اگر نگاه پیامبر اکرم (ص) هم عافیت طلبی بود عاشورا شکل نمی گرفت و زیر بار ظلم وستم نرفتند و این راه  ائمه (ع) انبیاء است و کسی نمی تواند تعبیر دیگری بکند.

 

 

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد اضافه کرد : فردی که محب سیدالشهدا است نمی تواند دم از سازش با ظلم و ستم را بزند و شرط تقرب ایستادگی در مقابل ظلم است و آرامش روح روان را در مکاتبات الهی در زیر سایه ارتباط و اتصال به خدا پیدا کرد و اگر بشر راه را گم کرد و از راه مضطرب و پریشان به آغوش امن خداوند متعال بگردد تا آرام گیرد .

 

 

وی در بخشی دیگری از سخنان خود به روز پیوند اولیا و مربیان اشاره کرد و افزود : پیوند اولیا و مربیان پیوند مبارکی است که تنها را رشد و تعالی و علمی و تربیتی فرزندان است  و مدرسه به تنهایی نمی تواند این پیوند را تشکیل دهد وهمان طور خانه هم به تنهایی نمی تواند این پیوند راشکل دهد و لذا ارتباط مستحکم و قوی لازم است در کنارهم این ارتباط را مرتبط کرد.

 

 

مختاری  به تصویب کلیات و جزییات برجام اشاره کرد و خاطر نشان کرد : هفته گذشته شاهد تصویب کلیات و جزئیات برجام در مجلس شواری اسلامی که در مجلس این وظیفه خطیر را  در ۲۰ دقیقه انجام داد و یک رکورد جدید را ثبت کرد  و امیدواریم که سبب خیرات باشد و باعث حل مشکلات مردم آن چنان که وعده داده شده است .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff