مدافعان خلیج فارس حماسه ای دیگر می سازند/ پیر و جوان، کودک و نوجوان ۲۲ بهمن تماشایی می آفرینند

ساحل نشینان دلیر هر ساله با حضور تماشایی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری را در تاریخ نظام و انقلاب ایجاد می کنند؛ شیعه و سنی، زن و مرد، پیر و جوان لبیک گویان همانند دوران انقلاب به خیابان ها می آیند و انزجار خود را از استکبار جهانی بار دیگر اعلام می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مردمام دریا دل جنوب کشور همانند سایر مناطق ایران عزیزمان هر ساله با حضور باشکوه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان های نظام و انقلاب پیمانی دوباره می بندند.

ساحل نشینان این خطه در کنار دریاهای بزرگ خلیج فارس و عمان شعار استکبارستیزی، پشتیبانی از حریم ولایت و دفاع از مردم مظلوم جهان را در یوم الله ۲۲ بهمن سر می دهند.

ساحل نشینان دلیر هر ساله با حضور تماشایی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ نظام و انقلاب سر می دهند؛ شیعه و سنی، زن و مرد، پیر و جوان لبیک گویان همانند دوران انقلاب به خیابان ها می آیند و انزجار خود را از استکبار جهانی بار دیگر اعلام می کنند.

چهل و سومین سال از پیروزی شکوهمند اسلامی مردم با صلابت تر از پیش بوده و اقتدار خود را به رخ جهانیان می کشندند و اعلام می کنند مردمان ایران زمین از هیچ گونه تحریم و تهدیدی ابا ندارند و مانند کوه های استوار پشتیبان نظام و انقلاب و رهبری هستند.

از کنار دریایی نیلگون خلیج فارس، استکبار ستیزی خود را اعلام می کنیم

امیر فرجادزاده، شهروند بندرعباسی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هر ساله خود را موظف به حضور در ۲۲ بمهن می دانم و همراه با همسر و فرزندانم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابم.

این شهروند بندرعباسی مطرح کرد: دوران رژیم شاه مردم آزادی بیان و حضور نداشتند و شاه ملعون حق انتخاب را از مردمان غیور گرفته بود؛ با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم بار دیگر عزتمند شدند.

فرجادزاده عنوان کرد: ما بندرعباسی ها مدافعان و حافظان خلیج فارس هستیم و هر ساله از کنار دریایی نیلگون خلیج فارس، استکبار ستیزی خود را اعلام می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: از همه مردم شهر، استان و کشورم خواهشمندم در در روز ۲۲ بهمن به خیابان های شهر بیایند و اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دهیم.

حضور ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی بر دهان یاوه گویان جهان خواهد بود

رقیه محبی، یکی دیگر از شهروندان بندرعباسی با اشاره به اینکه در شهر ما به دلیل شرایط قرمز کرونایی راهپیمایی به صورت رژه خودرویی و ماشینی برگزار می شود، گفت: فرزندانم بادکنک ها و پرپچم های خود را برای نصب بر روی ماشین آماده کرده اند.

این شهروند بندرعباسی مطرح کرد: حضور هر یک از ما مانند مشتی بر دهان یاوه گویان جهان خواهد بود و ما حضور می یابیم تا بار دیگر غیرت ایران و ایرانی را به جهان نشان دهیم.

محبی تصریح کرد: از زمانی که دو فرزند ۲ قلو ام نوزاد بوده اند در راهپیمایی ها حضور داشته اند، گفت: در حال حاضر که کلاس اول هستند خودشان بیشتر از ما بزرگترها ذوق شرکت در راهپیمایی را دارند.

وی افزود: هر ساله پیر و جوان، کودک و نوجوان حضور تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دارند و امسال با روی کار آمدن دولت دولت کریمه این حضور بیش از پیش خواهد بود.

این شهروند بندرعباسی خاطر نشان کرد: همان گونه که در دوران انقلاب مردم خطه جنوب شعار”هم شیعه، هم سنی رهبرشان خمینی” را سر می دادند امروزه نیز مسلمانان شعه و سنی با اتحاد بیشتر حمایت خود را از امام خامنه ای(مدظه العالی) اعلام می کنند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان های با وضعیت قرمز کرونا در هرمزگان به صورت خودرویی برگزار می شود

علی رئوفی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تبریک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، عنوان کرد: با توجه به قرمز شدن وضعیت برخی از شهرستان های استان هرمزگان به دلیل افزایش آمار مبتلایان به سویه اومیکرون ویروس کرونا و به تبع آن افزایش بستری ها، محدودیت های جدید براساس اعلام ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا اعمال شده است.

وی در خصوص نحوه برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان های با وضعیت قرمز شیوع کرونا در استان، با هدف برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی و حفظ سلامت مردم، به صورت خودرویی برگزار می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همین خصوص افزود: برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در شهرستان های با وضعیت نارنجی و زرد بلامانع است.

رئوفی خاطر نشان کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک، ارائه آموزش های لازم با اطلاع رسانی مناسب، برگزاری مراسم راهپیمایی در دو ساعت و یک ساعت قبل از برگزاری نماز جمعه و توزیع ماسک با حمایت نهادها و خیرین، از جمله مواردی است که رعایت آنها در شهرستان های با وضعیت نارنجی و زرد شیوع کرونا، برای حفظ سلامت راهپیمایان و برگزاری هرچه باشکوه تر جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامى، ضروری است.

انتهای پیام/