مدارس هیئت امنایی نماد مشارکت مردمی و همراهی اولیاء دانش آموزان با آموزش و پرورش
+ پ -
مدارس هیئت امنایی نماد مشارکت مردمی و همراهی اولیاء دانش آموزان با آموزش و پرورش

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد مدارس هیئت امنایی نماد مشارکت مردمی و همراهی اولیاء دانش آموزان با آموزش و پرورش دانست و افزود:در صورتی که مدیران این مدارس اولیاء را در اداره مدرسه مشارکت داده آنان را در جریان مشکلات مالی مدارس قرار دهند عزم مردمی برای رفع مشکلات و کمبودهای آموزشگاه دوچندان می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم؛ صداقت لشکری معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: مدارس هیئت امنایی نماد مشارکت مردمی و همراهی اولیاء دانش آموزان در بهبود بخشیدن به روند تعلیم و تربیت مدارس می باشند.

 

وی بیان کرد: در صورتی که مدیران این مدارس اولیاء را در اداره مدرسه مشارکت داده و آنان را در جریان مشکلات مالی مدارس قرار دهند عزم مردمی برای رفع مشکلات و در نتیجه رفع کمبودها دوچندان می شود.

 

معاون آموزشی افزود: مدارس هیئت امنایی در مقایسه با سایر مدارس عادی مشکلات مالی کمتری داشته و اجرای طرح های مختلف آموزشی با سرعت بیشتری انجام می شود.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: هرچند این مدارس مجاز به دریافت شهریه می باشند اما به هنگام ثبت نام دریافت هرگونه وجهی به جز هزینه کتاب و بیمه ممنوع بوده و فقط در صورت رضایت اولیاء دریافت شهریه هنگام ثبت نام بلامانع خواهد بود.

 

نشست هم اندیشی مدیران مدارس هیئت امنایی با حضور معاون اموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی اباد در محل دفتر معاون آموزشی برگزار شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff